אפרת מתקשרת בכירה – הכוונה און ליין

התקשרו
התקשר עכשיו מכל טלפון
072-2731515
שלוחה 183

מסרים מלמעלה בנושא ייעוד, הגשמה וזוגיות

אפרת מתקשרת בכירה – הכוונה און ליין
התקשר עכשיו מכל טלפון
072-2731515
שלוחה 183
מומלץ

אפרת הינה מתקשרת מדהימה ומטפלת אנרגטית. מתקשרת בכירה שעוזרת להתחבר ליעוד ולהגשמה שלכם. אישה מדהימה עם מאות לקוחות קבועים, המאמינה בכנות, פתיחות והדדיות. ככל שהבן אדם מגיע לייעוץ בלב פתוח ותמים כך גם ה"הדרכה" מרגישה חופשיה להעניק לכם אהבה וריפוי דרך המסרים!

נמצאת בתחום המיסטיקה והרוחניות כ-18 שנה. בעלת ראייה על חושית ורגישות חושית גבוהה מאוד. במהלך תקשור, מרגישה את הגוף כמו אנטנה שקולטת מסרים ותחושות. התקשור מתבצע בעיניים עצומות. אפרת רואה את המסרים כמו סרט בטלויזיה ולעתים גם מקבלת את המסרים באמצעות סמלים מיוחדים שה"הדרכה" מראה לה.

ה"הדרכה" של אפרת הינה מלאכים ויישויות אור גבוהות. במידה ויש צורך או שזה מגיע בטבעיות במהלך השיחה, אז יש גם לעיתים תקשור עם קרובים שנפטרו.
שימו לב אפשר להזמין קרובים שנפטרו *רק* כאשר יש צורך ורצון אמיתי מהלב ולא לשם שעשוע ורק במידה ואפרת מקבלת אישור לכך ושחלפה שנה לפחות ממועד פטירתם.

מה זה תקשור? אפרת מסבירה
שיחת תקשור לדוגמא עם אפרת

מתקשרת בכירה אפרת

חשוב לציין -

אם תרצו באותה השיחה גם לדבר עם ה"הדרכה" וגם לדבר עם קרובי משפחה שנפטרו אז מומלץ לחלק את השיחה לשני חלקים ולא לקפוץ הלוך חזור מאחד לשני כי זה תדרים שונים. שכן קרובי משפחה נותנים אינפורמציה סובייקטיבית ומלאכים וישויות של אור נותנים אינפורמציה אובייקטיבית.

איך לשאול?

מומלץ לתת מעט רקע בשאלות כדי לקבל תשובות ברורות. לדוגמה לא מומלץ לשאול: "מה את רואה עלי בעבודה?" כי זה שאלה מאוד כללית. אפשר לשאול לדוגמה: "האם העבודה שלי בתור אחות/קוסמטיקאית/רואת חשבון מתאימה לי?"

ככל שהשאלה ספציפית יותר כך קל ל"הדרכה" להתמקד, ממש כמו שהולכים לרופא ולא שואלים אותו: מה אתה רואה עלי? אלא מציגים בפניו את המקום הספציפי שמציק ואז שואלים מה הוא רואה לגבי זה.

עתידות

לתפיסתי אין דבר כזה גורל קבוע מראש, יש פוטנציאלים, שהם מסלולים שכל אחד מהם יכול להוביל לתוצאות מסויימות. לכם יש את היכולת להחליט איזה מסלול אתם בוחרים ולאיזה תוצאה אתם מכוונים. התפקיד שלי באמצעות ה"הדרכה" הוא לכוון ולהראות לכם את הפוטנציאלים.

כיצד מתבצע השיחה ואיך להתכונן

בתחילת השיחה תאמרו לי את השם שלכם ואת הגיל. לאחר מכן נעצום עיניים ואז אעשה התחברות אנרגטית בינכם לבין ה"הדרכה". במהלך ההתחברות אני רושמת מספר דברים.

בסיום ההתחברות אבקש מכם לפתוח את העיניים ואקריא לכם את מה שרשמתי. מכאן ואילך תוכלו לשאול שאלות בהתאם לנושאים שאתם רוצים שנדבר עליהם. לפעמים במהלך התקשור נאמרים דברים שבאותו רגע אתם בטוחים שתזכרו אך אח"כ אתם שוכחים, אז מומלץ להכין דף ועט כדי שתוכלו לקרוא שוב ולהטמיע את הדברים העיקריים שנאמרו גם אחרי שיחת התקשור.

מוזמנים לקפוץ למים ולשאול :)
אשמח לעזור
באהבה, אפרת.


שיחה של פעם בחיים. אפרת זמינה עבורכם בשלוחה 183!


 

 
אוהבים את אפרת מתקשרת בכירה – הכוונה און ליין? לחצו "לייק"!
מיסטיקנים נוספים באותו התחום:
אפרת מתקשרת בכירה – הכוונה און ליין - רק באתר שלנו תמצאו המיסטיקנים מובילים מכל האתרים בישראל. שיחה אחת עם אפרת מתקשרת בכירה – הכוונה און ליין יכולה לשנות את החיים!
מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515