סגולות למציאת זוגיות ואהבה

איך ממגנטים אהבה לחיים?
איך מוצאים זוגיות מהר יותר?
אילו סגולות אהבה עובדות באמת?


יש הרבה סגולות למציאת זוגיות ואהבה! אך חלקן חזקות יותר ויעילות יותר. רותי המתקשרת מומחית האהבה (שלוחה 110) כאן כדי לעשות סדר בדברים. קבלו עכשיו 3 סגולות חזקות במיוחד שעובדות באמת! מדובר בסגולות שעוברות מדור לדור במסורת היהודית. בכל סגולה קיים כוח אנרגטי מובנה, הנובע מצירופי האותיות המיוחדים. יחד עם זאת חשוב לבצע כל סגולה עם התכוונות חזקה!

סגולות למציאת אהבה

1 - פרקי תהילים

רותי המתקשרת ממליצה לקרוא במשך 40 יום את פרקי התהילים הבאים: לא, לב, לח, ע, עא, עב וכד. לאחר 40 יום יש להדליק נר לצדיק יונתן בן עוזיאל ולבקש שבזכות הצדיק והתפילות יישלח הזיווג הנכון והמתאים.

2 - שירת הים

יש לקרוא את שירת הים, במשך 40 יום רצוף. שימו לב, הרצף הוא שמייצר את המציאות ועל כן אין להחסיר אף יום!

3 - שיר השירים

יש לקרוא את כל שמונת הפרקים של שיר השירים, במשך 40 יום רצוף. שוב, הרצף הוא שמייצר את המציאות ועל כן אין להחסיר אף יום! כמו כן חשוב להוסיף כוונה כנה ואמיתית. בהצלחה!

אנו מאחלים לכם המון הצלחה! כל אחד צריך אהבה בחייו. הרבה אהבה! בכל שאלה בנושא סגולות, זוגיות ומציאת אהבה - ניתן להתקשר ישירות אל רותי המתקשרת מומחית האהבה, שלוחה 110.

התקשרו עכשיו לייעוץ מיידי:
072-2735186 

סגולות למציאת זוגיות ואהבה - האתר שלנו מרכז את כל המיסטיקנים המובילים מכל האתרים הגדולים! לחצו כאן למידע נוסף בנושא סגולות למציאת זוגיות ואהבה ומיסטיקה און ליין.
מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515