קלפי טארוט און ליין

יש לך שאלה? זוגיות? עתידות?
 

לקבלת הכוונה מלמעלה - עצום את העיניים, שאל שאלה...
 

ואז שלוף קלף אישי!

לקלפים כוח אדיר! צפה בקריאה לדוגמא
פעם ראשונה באתר? קבל הטבה לשיחת התנסות
 


קלפי טארוט - פריסה יומית באתר 901

•    תמיד רצית שיפתחו לך בקלפים?
•    רוצה לדעת מה צופן לך העתיד?
•    ייעוץ טארוט און ליין מדבר אליך?


קלפי טארוט הם כלי ייעוצי חזק ביותר, שמאפשר לקבל הצצה לעתיד. אם גם אתה סקרן לראות מה צפוי לך הלאה בהמשך החיים ובמקביל אתה רוצה להעמיק אל תוך הנפש שלך - הנך מוזמן לקבל פתיחת קלפי טארוט און ליין. בעזרת פתיחת קלפי טארוט תוכל ללמוד עוד על עצמך ולתכנן טוב יותר את צעדיך הבאים. הצטרף עוד היום אל קהל הלקוחות הנאמן שלנו ולא תבין איך לא עשית זאת קודם.

פתיחת קלפי טארוט

פתיחת קלפי טארוט הייתה קיימת כבר שנים רבות אחורה משחר ההיסטוריה. המטרה הראשונית של קלפי טארוט הייתה קלפי משחק אך עם הזמן הם נהפכו לקלפים העוסקים בניבוי וחיזוי וכמו כן משמשים כקלפים העוזרים לנו להיכנס ולהסתכל פנימה עמוק בתוכנו ובנפשנו. את חפיסות הטארוט העתיקות ביותר מצאו באיטליה (תקופת אמצע המאה החמש עשרה) והן שימשו את האליטות בזמן חגיגות של אירועים חשובים, הצוענים המשיכו להשתמש בקלפי טארוט לאחר מכן. ישנה גרסה אחרת שגורסת כי מקור קלפי הטארוט הו דווקא במצרים העתיקה.

בתרבות המערבית נעזרים בפתיחת טארוט  בשביל שאדם יכול ללמוד על עצמו וכך יכול לממש את הפוטנציאל האישי הגלום בו. כמו כל דבר מוצלח גם קלפי טארוט צברו לעצמם גרסאות שונות ומגוונות עם השנים. לכל גרסא יש תמונות שונות על גבי הקלפים. החפיסה הפופולרית כיום בקרב קלפי טארוט היא חפיסת ריידר – וויט. קיימים כ 78 קלפי טארוט ברוב חבילות הקלפים המסורתיות ובתוכן הן מחולקות לשני חלקים: המערכת הראשית הקרויה גם "הארקנה הגדולה" אשר מורכבת מ 22 קלפים, קלפי הרוח, והמערכת המשנית המכונה גם "הארקנה הקטנה", שייכת לעולם הגשמי, והיא מונה 56 קלפים שמחולקים בתוכם לארבע סדרות שונות, כל סדרה מכילה 14 קלפים.      
                                                                          
קלף טארוט יומי

קריאת קלף טארוט יומי תוכל לתת לך מידע ותחזית על איך הולך להראות יומך. כאשר אתה מגיע ליום חשוב שבו אתה צריך לקבל החלטות חשובות מומלץ כי תבצע פריסת טארוט אפילו רק של קלף טארוט יומי אחד וכך תוכל להתנהל בשיקול דעת וברוגע. הפריסה שמתבצעת לשם פתיחה בקלף טארוט יומי היא פריסת הקלף הבודד והיא ממוקדת מאוד. התוצאות לא יאחרו לבוא ואתה תיווכח בעצמך שפתיחת קלפי טארוט היא עסק רציני ואמין.

פריסת טארוט – פריסות שונות

פתיחת קלפי טארוט נעשית בפריסות שונות ומגוונות. הכוונה במילה פריסה היא אופן סידור הקלפים, כמה קלפים נפרוס, היכן מניחים כל קלף ומה משמעות כל קלף. כל סוג של פריסת טארוט היא בעלת משמעות אחרת ומיועדת לצורך שונה. הדבר החשוב ביותר בפריסת טארוט היא שלכל קלף יש את המקום שלו והמשמעות שלו על פי הפריסה. אין להזיז ולהתאים משמעויות לכדי שאדם יהיה מרוצה מהפריסה שלו. להלן דוגמאות לסוגי פריסת טארוט:

•    הפריסה הקלטית (הנחשבת לפריסה הקלאסית)
•    פריסת מגן דוד
•    פריסת הקלף הבודד לשם קריאה יומית
•    הפריסה הזוגית
•    פריסה של שלושה קלפים המתייחסים לעבר להווה ולעתיד

*ישנם סוגים נוספים של פריסות שונות, לא את כולן הבאנו כאן.

הקשר של קלפי טארוט אל חכמת הקבלה

את קלפי הטארוט קשרו כבר במאה ה 19 עם סמלי הקבלה העברית. היו אלו מיסטיקנים צרפתים אשר הגו את הרעיון הזה בתחילה. קלפי הטארוט הם קבלה בגרסא המצוירת שלה. החשוב ביותר מבין במיסטיקנים הצרפתים בהקשר הקבלי היה מיסטיקן בשם אלפונס לואי קונסטנט אשר אימץ את השם העברי אליפז לוי. אותו אדם היה מלומד נוצרי שעסק בקבלה. בעקבות עיסוק זה הוא מצא התאמה בין 22 קלפי הסדרה הראשית של קלפי הטארוט לבין 22 האותיות באלף בית העברי אשר תורת הקבלה מייחסת להם משמעות מיסטית וסמלית. גם בסדרה המשנית של קלפי הטארוט הוא ראה קשר ליהדות ואת עשרת קלפי המספרים הוא הקביל לעשר הספירות שמתוארות כעשרה היבטים למהות האלוהית. את ארבע הסדרות עצמן הקביל לארבעת האותיות של השם המפורש.

פתיחת טארוט - הצצה אל העתיד

פתיחת טארוט תאפשר לך ולכל אדם הצצה אל העתיד לבוא. היא תעזור לך בקבלת החלטות בין אם גורליות ובין אם לאו. פתיחת טארוט מתאפשרת לכל אדם אשר רוצה בכך ומוכן לשתף פעולה. ניתן לשאול כל שאלה שרוצים, ניתן לפתוח קלף טארוט יומי או לבקש פריסת טארוט רחבה יותר. לשאלות שאנו שואלים בפתיחת טארוט ישנם כללים ברורים ורצוי מאוד לדבוק בהם. הקורא בקלפים הוא מי שמנחה אותנו איך לשאול אבל בגדול  חשוב להקפיד על ניסוח השאלה באופן שלא תפיל את האחריות על קלפי הטארוט אלא שאלה שמשאירה את האחריות אצל השואל עצמו. תפקידם של קלפי הטארוט הוא להנחות אותנו ולהראות לנו את הדרך ובשום אופן לא לקבל החלטות במקומנו. פתיחת קלפי טארוט היא גם כיף גדול וחוויה בלתי נשכחת למי שבפניו פותחים את הקלפים.

טארוט און ליין – העולם החדש

העולם הטכנולוגי המכונה גם העולם החדש נותן לנו מגוון אפשרויות חדשות, אחת מהן היא קריאת קלפי טארוט און ליין מבלי לצאת מהבית. זהו יתרון משמעותי לאנשים שעסוקים מאוד ביום יום ואין להם את הפנאי ללכת לייעוץ מקצועי אצל מומחה בקלפי טארוט. לכן ייעוץ טארוט און ליין הוא הפתרון הנוח והמשתלם עבור אדם כזה. מלבד זאת הזמינות והמהירות שניתן לקבל את הייעוץ טארוט און ליין היא גם כן משמעותית. לא צריך לחכות לתשובות ימים ארוכים – אתה מקבל את התשובה לשאלתך באופן מידי. בוא גם אתה ותתנסה בחוויה מדהימה זו של פתיחת טארוט ולא תצטער. זוהי גם חוויה של כיף אך במקביל זוהי חוויה עמוקה ומעצימה מאוד את נפש האדם ואין להקל בה ראש.

קלפי טארוט - פתיחה יומית

דף זה מאפשר לכל אחד להתוודע אל קסמם של קלפי הטארוט.
באמצעות פתיחה בקלפי טארוט ניתן לקבל מגוון תובנות והצצה לעתיד.
פריסת טארוט יכולה להתבצע במגוון צורות, כאשר בדף זה תוכלו לשלוף קלף טארוט יומי, שיענה על שאלה אחת בודדת. בהצלחה!


ייעוץ מיידי עם פותחת בקלפים - לחץ כאן
רשימת המיסטיקנים המבוקשים ביותר - צפה עכשיו 

צרו קשר עם מיסטיקנים מתחום קלפי טארוט:
מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515