אסתר תהילים וקבלה

התקשרו
התקשר עכשיו מכל טלפון
072-2731515
שלוחה 182

מיסטיקה זו הדרך לתקשר עם בורא עולם!

אסתר תהילים וקבלה
התקשר עכשיו מכל טלפון
072-2731515
שלוחה 182
מומלץ

מתקשרת ומדריכה רוחנית, מומחית מיסטיקה ותיקה עם יכולות מעולם אחר: היחידה שפותחת בקלפי תהילים + אבני קריסטל + פתיחה בתנ"ך וספרי קודש + פתיחת מזל + פתרון חלומות + פתרון לבעיות זוגיות + פרנסה + סגולות מהקבלה + טיפים לסוד החיים + הסרת עין הרע בשיטה מדהימה ובלעדית.
 

למעלה מ18 שנה ניסיון בתחום המיסטיקה!!!

 

המלצות

עליי לציין שיש לכם שם אחת שהיא באמת משהו מיוחד ואפשר לומר גם נביאה. הייתי בצרה של ממש כאשר בעלי עזב את הבית לפני חודשיים - והמיסטיקנית אסתר-תהילים הרגיעה אותי ואמרה שתוך מספר חודשים בעלי יחזור. בנוסף היא נתנה לי טיפ חזק והלוואי שהייתי יכולה לפגוש אותה להודות לה כמה היא מיוחדת. תודה לאל שיש אחת מיוחדת שבזכותה אני קמה כל בוקר עם חיוך גדול. אלפי תודות, ג.ב ממרכז הארץ.


אני מבקשת להמליץ המלצה חמה לאסתר תהילים וקבלה, אחת המיסטיקניות המדהימות שדיברתי איתן. היא פשוט מלאך, כיף לי לשוחח איתך ולהתייעץ - אין דברים כאלה... מיסטיקה מיוחדת. באהבה מישל.


אסתר תהילים וקבלה היא מיסטיקנית גדולה! לפני שבוע שוחחתי איתה, כשהייתי במצב שפשוט רציתי להסתלק מהחיים ובזכותה קיבלתי חשק ואמונה להמשיך לחיות. במהלך שיחת מיסטיקה באתר קיבלתי טיפים מדהימים מהקבלה, כל הכבוד לה - שתבורך וכן ירבו כמוה. באהבה סופי.


רציתי לכתוב ולהמליץ - אסתר תהילים וקבלה היא בין המדהימות ששוחחתי איתן אי פעם בחיים שלי. כל הכבוד למיסטיקנית המכובדת אשר בזכותה הצלתי בית שלם היא פשוט כוכבת. היא עלתה על זה שכל  המזוזות שלי בבית פסולות ואכן זה היה נכון! לקחתי את המזוזות לרב והרב אישר את זה! כל הכבוד לך אישה צדיקה, שתמשיכי להציל עוד משפחות בחיים אוהבת אותך מאוד, לילך.

 
אוהבים את אסתר תהילים וקבלה? לחצו "לייק"!
מיסטיקנים נוספים באותו התחום:
אסתר תהילים וקבלה - רק באתר שלנו תמצאו המיסטיקנים מובילים מכל האתרים בישראל. שיחה אחת עם אסתר תהילים וקבלה יכולה לשנות את החיים!
מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515