הורוסקופ שנתי 2020

> מה יקרה לי השנה? האם אמצא אהבה?
> האם אשאר במקום העבודה הנוכחי?
> מה צפוי בשנת 2020?


לחץ על המזל שלך לקריאת הורוסקופ לשנת 2020!
או התקשר
לקבלת ייעוץ מיידי:

072-2731515

התחזית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) בשיתוף צוות האתר.

פעם ראשונה באתר? רק 50 ₪ לשיחת התנסות

 


תחזית אסטרולוגית לשנת 2020 - אתר 901

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2020, הגעתם למקום הנכון.
לא תמצאו עוד תחזית שנתית כה מושקעת, מקצועית ומדויקת - מחולקת לפי גלגל המזלות.
התחזית נכתבה ע"י
גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט בתחזית.
במידה ותעוררת אצלכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר אל גלילה לשלוחה 712.


הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגית

הורוסקופ לשנת 2020 - מתחילים!

הורוסקופ שנתי 2020 הינו יוצא דופן בהרבה מובנים. שנת 2020 צפויה להיות אחת מהשנים המוזרות ביותר ובאותה הנשימה - שנה לא קלה, כי בנוסף להילוכים האחוריים העונתיים (נסיגות) של הכוכבים הכבדים כמו אורנוס, נפטון, פלוטו וגם שבתאי ויופיטר - הרי שגם כוכבים קרובים כמו ונוס ומרס יהיו בנסיגות. ונוס תתחיל נסיגה במזל תאומים במהלך חודשים מאי יוני. לאחר מכן מיולי ועד ספטמבר יבצע מרס נסיגה במזל טלה. כלומר במקום לשהות חודש וחצי חודשיים בטלה, ישהה מרס במזל זה 7 חודשים (!) החל מיולי ועד סוף דצמבר 2020.

הרבה כוכבים במזל גדי השמרן והמסגרתי

פלוטו, שבתאי ויופיטר ישהו בעצם כמעט כל שנת 2020 בתוך מזל גדי שהוא מזל שמרן מאוד ומסגרתי. הם כולם יהיו בחלק האחרון של מזל גדי. עד כדי כך שיהיה אפילו חודשים ארוכים של צמידות בין שלושת הכוכבים הללו. הצמידות תהיה בעיקר בתחילת שנת 2020 עד חודש אפריל.

צמידות זו במהלך הורוסקופ 2020 הינה רבת ניגודים. כי שבתאי בגדי רוצה לשמר את אשר בנה כבר בשנת 2019 ויופיטר שנכנס לגדי דווקא יביא שפע ויקל ויעזור לשבתאי בגדי. זה לפי הסיסמא "יגעת ומצאת תאמין", או "מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת", כלומר דברים אשר נבנו ב-2019 יבואו לידי מימוש ואפילו פוטנציאל טוב בחודשים אלו. פלוטו שגם הוא ישתתף בחגיגה יביא לרוח לחימה חזקה מלווה בנאמנות והתמדה.


משבר כלכלי עולמי עשוי לפרוץ בחודש מאי

מבחינה כלכלית, תחזית אסטרולוגית לשנת 2020 מביאה עמה אתגרים רבים. שהרי בחודשים אפריל-מאי יתחילו סדקים בשיתוף פעולה זה. כי שבתאי יכנס לדלי והוא ייפרד אז "מחבריו" פלוטו ויופיטר ויעיז "להציץ" לתוך השונה והבלתי שגרתי שזה מזל אריה. ההילוך האחורי שיתחיל במאי ועד חודש 9 יהיה קשה, כי יהיה על שבתאי לחזור שוב אל הגדי, שוב אל המסגרות והמחויבויות וזה כאשר באותה תקופה גם פלוטו וגם יופיטר יהיו בהילוך אחורי במזל גדי.

למה הדבר דומה? ננסה להסביר באמצעות משל. נניח שמנסים לעזוב עבודה או בית אבל אז יש קשיים ורוצים לחזור אבל לא בדיוק יש לאן! כלומר עד חודש אפריל הצמידות בין פלוטו, שבתאי ויופיטר תביא לאופוריה מסוימת, כי זה הישגים, דבקות במטרה, חיבור רגשי אבל אז צריך להיזהר שלא למהר מדי אל עבר החדש כי ההילוך האחורי שמביא עימו חשבון נפש המחכה בפינה. נוסיף לכך את נסיגתה של ונוס שתחל כאמור בחודשי מאי, ועומדת במרכזו של הורוסקופ שנתי 2020.

מי הכי יסבול מכך?

הורוסקופ 2020 צפוי להיות קשה במיוחד עבור אנשים ספציפיים:

מי שהכי יסבול ממצב זה הם ילידי סוף גדי תחילת דלי כלומר מה- 15.1  ל-27.1  וסוף סרטן תחילת אריה שזה 15.7 ועד 27.7. כך גם לגבי סוף מאזניים תחילת עקרב שזה 15.10 ועד 27.10 וגם סוף טלה תחילת שור שזה 15.4 ועד 27.4.

תנועתו של נפטון בשמים

נפטון ששנה שעברה צעד בזווית הרמונית עם שבתאי נפרד ממנו, כי שבתאי כבר ממהר הלאה (ב-2019 הוא נתן איזושהי אופוריה שתושג בתחילת 2020). אין לו עוד מגע עם הכוכבים שבגדי רק עם יופיטר לקראת גמר הרטרו שלו בחודש יולי. כלומר כן תהיה הרמוניה בין יופיטר לנפטון מיולי כאשר אז שניהם עד ספטמבר יהיו בהילוך אחורי, כלומר מבחינת תחזית אסטרולוגית לשנת 2020, כן יהיה כאן רגש השלמה, רצינות ומחויבות במערכות יחסים, הגעה להסכמים בין אנשים, כניסה למחויבויות רגשיות ומשפחתיות.

אורנוס ממשיך לזעזע את איזור הנוחות

אורנוס ימשיך בשלו את מהלכיו במזל שור מה שהתחיל בשנת 2019 (נכנס לשנים ארוכות), כאשר הוא יעמיק במזל שור ומנסה לשבור את השגרה ואיזור הנוחות. גם זה תומך במשבר כלכלי באיזור חודש מאי.

הורוסקופ 2020 בגזרת הכוכבים האישיים - תקופות לא קלות

עד לנקודה זו, הורוסקופ שנתי 2020 דיבר על הכוכבים אשר משפיעים עלינו מלמעלה, ומה לגבי הכוכבים האישיים אשר בשנה זו יגרמו לשרשרת שלמה של הילוכים אחוריים? כאן השפעתם לא קלה כי הם מביאים לחשבון נפש רגשי ומחשבתי במישור האישי.

זה יתחיל עם נסיגה של מרקורי במזל דגים ודלי שתגרום לאנשים למשבר בין אמונה לאידיאלים, לבין הקרבה ולבין להיות אני עצמי ועצמאי, לבין מרד ומהפכנות לעומת השלמה ואפילו קורבנות. התהליך הזה יתרחש החל מאמצע ינואר ועד אמצע אפריל.

נסיגתה של ונוס בחודש מאי

ואז בחודש אפריל תיכנס ונוס לתמונה כאשר היא תיכנס למזל תאומים ותכין עצמה להילוך אחורי אשר יתחיל במאי. כלומר במקום לשהות כמעט רק חודש במזל תאומים היא תשהה שם עד תחילת אוגוסט. כלומר 5 חודשים, כאשר זה בהחלט מביא לחשבון נפש בכל מה שקשור לדיבור, תקשורת, מחשבה, וכיצד אני מבטא עצמי כלפי האחרים. אין לטעות, הורוסקופ שנתי 2020 צפוי להיות מטלטל ביותר החל מחודש מאי.

נסיגתו של מרס (מאדים) – הכוכב הלוחמני

לחגיגה יצטרף מרס שיכנס לטלה בחודש יולי ולא יצא משם עד סוף השנה, כאשר הוא ינסה להילחם החל מחודש אוגוסט בכל הכוכבים אשר נמצאים במזל גדי שזה כמו מלחמה דון קישוטית, נגד נורמות, סמכויות וסטיגמות.

כלומר, יש כאן בהחלט שרשרת של הילוכים אחוריים (נסיגות) של כוכבים אישיים לאורך כל השנה שתעסוק הרבה בכיצד אני מבטא עצמי כלפי הזולת, מעז להתבטא ולהביע את דעתי כלפי האחרים, וכיצד אני פורץ ועומד על שלי, במיוחד במאבק נגד סמכויות ונורמות חברתיות. זו אולי תמציתה של תחזית אסטרולוגית לשנת 2020.

איך זה ישפיע על המזל האישי שלי?

כעת אחרי שראינו את הרוח הכללית של הורוסקופ 2020 ננסה לפרט לגבי כל מזל ומזל מה הולך לקרות עימו בכל תחום ותחום בחייו ובאופן כללי. לחצו על אחת החיות בדף זה, לצפייה בהורוסקופ אישי למזל שלכם. כמו כן, אנו תמיד ממליצים אחת לשנה להתייעץ עם אסטרולוג על בסיס מפת הלידה האישית, שהינה המדויקת ביותר, הרבה יותר הורוסקופ 2020 הכללי.

תחזית שנתית 2020 -
סיכום

שנת 2020 הולכת להיות שנה שבה מככבים מזלות האש והאדמה. כלומר שנה מאוד הישגית, עם אתגרים רבים ומפתיעים. מומלץ מאד לקרוא כל אחת את התחזית האישית שלו לפי המזל האישי. במידה ויש שאלות אישיות, מומלץ להתקשר ישירות על אסטרולוגית, עם שעת לידה, כדי להפיד מפת לידה סופר מדויקת.

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2020, הגעתם למקום הנכון. ההורוסקופ שלנו נכתב ע"י אסטרולוגית בכירה בשם גלילה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט אינפורמציה. הורוסקופ שנתי 2020 חושף בפניך את הגורל ומאפשר לך לקבל החלטות מושכלות בחיים. בהצלחה!


הערה חשובה לגבי קריאת הורוסקופ שנתי 2020

תוכל לקרוא לפי המזל האמיתי שלך אבל רצוי לעשות זאת גם על פי מזל האופק.
כדי לגלות את מזל האופק שלך, עליך לדעת את שעת הלידה המדויקת שלך – ולשם כך הכנו בעבר
מדריך למציאת שעת לידה מדויקת. לאחר מציאת שעת הלידה שלך תוכל לבנות מפה אסטרולוגית באופן עצמאי באינטרנט או פשוט ליצור קשר עם אחת האסטרולוגיות באתר, כולל גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) שכתבה את התחזית השנתית.
חישוב האופק לוקח 2 דקות בדיוק!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515