הורוסקופ שנתי 2018

> מה יקרה לי השנה? מתי תגיע אהבה?
> האם אשאר במקום העבודה הנוכחי?
> מה צפוי בשנת 2018?


לחץ על המזל שלך לקריאת הורוסקופ לשנת 2018!
או
התקשר עכשיו לקבלת ייעוץ מיידי!

התחזית נכתבה ע"י
גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) בשיתוף צוות האתר.

פעם ראשונה באתר? קבל 5 דקות חינם

 


תחזית אסטרולוגית לשנת 2018 - אתר 901

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2018, הגעתם למקום הנכון.
לא תמצאו עוד תחזית שנתית כה מושקעת, מקצועית ומדויקת - מחולקת לפי גלגל המזלות.
התחזית נכתבה ע"י
גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט בתחזית.
במידה ותעוררת אצלכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר אל גלילה לשלוחה 712.


הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגית

הורוסקופ לשנת 2018 - מתחילים!

שימו לב, נפרדנו משנת 2017 אשר מבחינה נומרולוגית נותנת בסיכום את הספרה 1 אשר מסמלת התחלות חדשות. שנת 2018 תהיה בסימן שנה אוניברסלית 2 שמסמלת בראש ובראשונה התחשבות באחר.

מבחינה אסטרולוגית מספר אירועים חשובים הולכים לקרות בשנה זו, וזאת מבלי לפרט לגבי כל מזל.

כוכב שבתאי עובר ממזל קשת למזל גדי

עוד בדצמבר 2017 עובר כוכב שבתאי למזל גדי, שנחשב למזל הטבעי שלו. הוא לא ישוב עוד לקשת, שם הוא שהה בשנתיים וחצי האחרונות. הוא לימד אותנו שם שיעור לא קל, שיעור של מחויבויות וגבולות, כי קשת הוא מזל של חופש ובריחה מכל מה שמחייב. והנה כעת כאשר שבתאי עובר לגדי הגיע הזמן "לפרוע את השטר".
עם כל ההתנערות שלנו מכל מחייבות ואחריות, ועם זה שלמדנו שהזמן הוא אינו אינסופי, כעת יש להחליט מה אנו לוקחים על עצמנו כמחויבות ואחריות.

שבתאי בגדי בשנתיים הקרובות ימקד כל אחד מאיתנו על מה הוא רוצה להשיג ולעשות, ועל מה הוא לוקח אחריות ואומר זה המחויבות שלי, זה החוזה אשר אני חותם עם עצמי, כאשר אני יודע שדברים לא באים בקלות ושעלי להשקיע. האם אני משקיע בכך שארד במשקלי, או שאתחייב לזוגיות, או שאשלים את הלימודים שלקחתי על עצמי.
כמובן שירגישו זאת במיוחד מזלות גדי, סרטן, מאזניים וטלה, ובמיוחד אלו אשר נולדו בשליש הראשון של המזל.

למשל מזל גדי עד ה-29.12
מזל סרטן עד ה-19.6
מזל מאזניים עד ה-29.9
מזל טלה עד ה-28.2

כמובן שלשבתאי כמו לכל כוכב יש נסיגה עונתית, וזה מה שמביא ליותר קושי, אתגר והתמודדות וזה עומד להיות מחודש אפריל ועד לאוגוסט. ממשיכים עם הורוסקופ שנתי 2018!

כוכב אוראנוס עובר ממזל טלה למזל שור

אירוע חשוב נוסף עומד להתרחש השנה החל מאמצע מאי 2018. אורנוס עומד לעבור למזל שור, אחרי שהייה של כ-7 שנים במזל טלה, שהביאו לנו מהפכות רבות כולל טירור, מלחמות, מהפכים פוליטיים וכו'. במאי יכנס אורנוס המהפכני לשור שהוא מאוד שמרן, שמנסה בכל מחיר להיצמד למוכר ולידוע ולאזור הנוחות. יש ניגוד גמור בין הטבע של אורנוס לטבע של מזל שור, ונשאלת השאלה מי מהם יגבר על מי.
זה ברור שזה יגרום לכל אחד מאיתנו לחשוב פעמיים עד כמה הוא מרוצה משגרת חייו, ושאולי הגיע הזמן לשנות, ולחשב מסלול מחדש. אלה שלא הכינו עצמם והעיזו כאשר היה אורנוס בטלה, ימצאו עצמם לא מסוגלים עוד להמשיך בשגרה.

אלה שהם עם ראש פתוח יוכלו בהחלט לשלב את האופי המיוחד של אורנוס אשר רוצה להמציא המצאות ולחדש חידושים עם הטבע הרציני והבונה של מזל שור. יושפעו מהמעבר הזה בעיקר אלה שנולדו ב-3 ימים הראשונים של המזל, למשל השוורים של עד ה-24.4 וכך גם לגבי העקרבים, האריות והדליים.

כוכב יופיטר (שפע) במזל עקרב

יופיטר כוכב ההצלחה שמרחיב כל דבר, נכנס כבר באוקטובר 2017 למזל עקרב, והוא ישהה במזל זה כמעט עד סוף 2018. יופיטר הוא כוכב של החצנה, הגזמה וכל דבר הוא מגדיל עד כדי הגזמה. מזל עקרב הוא מזל רגשי עמוק ומופנם. אין ספק שיופיטר יזעזע אותו ויוציא מכל אחד מאיתנו את המאווים והרצונות הכי כמוסים.

הוא ישפיע על אינטואיציה ויגביר יכולות מיסטיות. הוא יגרום לכך שנרצה לדבוק במה שמהווה בשבילנו חיבור רגשי עמוק. הוא עלול להוציא סודות החוצה, ולכן יזהרו אלה שמנהלים קשרי אהבה כמוסים ונסתרים. אם ביופיטר במאזניים ניסינו להתחשב עוד, לא נוכל עוד לעשות את זה עם יופיטר בעקרב. במיוחד לא בחודשים של ההילוך האחרון שלו שבין מרץ ליולי 2018.

פלוטו ונפטון

נפטון ימשיך מהלכו בדגים, שם הוא גורם לחלומות ודימיון, ופלוטו ימשיך מהלכו בגדי עם כל הזעזועים הממסדיים והמדיניים שהוא גורם לנו כבר משנת 2010.

כוכב מרס

מרס עובר בממוצע כ-6 מזלות לאורך השנה. אחת לשנתיים יש לו חודשיים הילוך אחורי וזה יהיה בקיץ על גבול דלי גדי. מרס הוא כוכב מעורר, הוא כוכב המלחמות והוא ממריץ ואפילו ממריד. השנה הוא יהיה במזלות עקרב, קשת, גדי, דלי ודגים. מרס יכנס להילוך אחורי בדלי בסוף יוני, אחרי שכבר במאי יכנס לדלי. כלומר הוא יצא ממזל דלי רק באמצע נובמבר ולכן הוא יביא מהפכות לכל מזלות הציר של דלי, שזה דלי, אריה, שור, אריה בחודשים האלה.

כוכב מרקורי

מרקורי נכנס לרטרו בערך כל 3 חודשים והשנה זה יהיה במזלות האש. בסוף מרץ ואפריל זה יהיה בטלה ובסוף יולי ואוגוסט זה יהיה באריה, ובאמצע נובמבר 2018 ודצמבר בקשת, כלומר בחודשים אלה המזלות הרלוונטיים צריכים להיכנס "לכוננות מרקורי ברטרו", שזה קצרים בתקשורת, עיכובים ביוזמות שונות, ולחשוב פעמיים ולא להיכנס להתלהבות יתר אשר תוביל לנמהרות.

תחזית שנתית 2018 - סיכום

שנת 2018 הולכת להיות שנה שבה מככבים מזלות המים והאדמה. כלומר שנה מאוד עמוקה, רגשית, חיבור לפנימיות, וגם בנייה והישגים. מצד שני יש לנו את מרס בדלי שיביא למהפכנות רבה, ואת מרקורי עם 3 מחזורי רטרו דווקא במזלות האש מה שמאוד ימתן אותם, ויכריח אותם להגיע להישגים אמיתיים. זו שנה שבה יבואו לידי ביטוי מזלות גדי, עקרב, שור וגם דגים.

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2018, הגעתם למקום הנכון. ההורוסקופ שלנו נכתב ע"י אסטרולוגית בכירה בשם גלילה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט אינפורמציה. הורוסקופ שנתי חושף בפניך את הגורל ומאפשר לך לקבל החלטות מושכלות בחיים. בהצלחה!


הערה חשובה לגבי קריאת הורוסקופ שנתי 2018

תוכל לקרוא לפי המזל האמיתי שלך אבל רצוי לעשות זאת גם על פי מזל האופק.
כדי לגלות את מזל האופק שלך, עליך לדעת את שעת הלידה המדויקת שלך – ולשם כך הכנו בעבר
מדריך למציאת שעת לידה מדויקת. לאחר מציאת שעת הלידה שלך תוכל לבנות מפה אסטרולוגית באופן עצמאי באינטרנט או פשוט ליצור קשר עם אחת האסטרולוגיות באתר, כולל גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) שכתבה את התחזית השנתית.
חישוב האופק לוקח 2 דקות בדיוק!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186