הורוסקופ שנתי 2022

> מה יקרה השנה? האם אמצא אהבה?
> האם אשאר במקום העבודה הנוכחי?
> מה צפוי לי בשנת 2022?


לחץ על המזל שלך לקריאת הורוסקופ לשנת 2022!
או התקשר
לקבלת ייעוץ מיידי:

072-2731515

התחזית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) בשיתוף צוות האתר.

פעם ראשונה באתר? רק 50 ₪ לשיחת התנסות

 


תחזית אסטרולוגית לשנת 2022 - אתר 901

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2022, הגעתם למקום הנכון.
לא תמצאו עוד תחזית שנתית כה מושקעת, מקצועית ומדויקת - מחולקת לפי גלגל המזלות.
התחזית נכתבה ע"י
גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט בתחזית.
במידה ותעוררת אצלכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר אל גלילה לשלוחה 712.


הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגית

 

הורוסקופ לשנת 2022 - מתחילים!

אפשר כעת לטפוח לנו על השכם... שכן עברנו שנה לא קלה בשנת 2021. גם אם נסתכל נומרולוגית הרי שלכל שנה יש את האנרגיות שלה וב2021 זו הייתה שנה אוניברסלית 4. היה צורך להתעסק עם מסגרות, הבית שלנו, הגוף שלנו ומן הסתם גם הבריאות שלנו. שנה אוניברסלית 4, שמגיעה אלינו כל 9 שנים, הייתה גם ב-2011 ולא צריך להרבות את המילים מה עברנו בשנה זו עם אביב העמים בעולם הערבי, רעידות אדמה וצונאמי ביפן ומהפכת האוהלים והמהפכה החברתית בישראל.

הורוסקופ שנתי 2022 מגיע עם הידיעה שאנו נכנסים לשנה אוניברסלית 6, שהינה שנת שינויים, מהפכות וחשיבה חדשה. מבחינת כוכבי הלכת, כל שנה מאופיינת על ידי "הילוכים אחוריים" של בערך 4 חודשים של הכוכבים הכבדים יופיטר, שבתאי, אורנוס, נפטון ופלוטו. בנוסף, 3 פעמים בשנה של מרקורי כוכב התקשורת מבצע נסיגה, בדרך כלל ביסוד מסוים. הורוסקופ 2022 לא שונה מן הבחינה הזו.

פעם בשנתיים גם ונוס, כוכב האהבה שביעות הרצון וגם מרס כוכב המלחמות נכנסים להילוך אחורי, וזה מה שהיה בשנת 2020. רוב השנה היתה בהילוכים אחוריים ולכן כל כך סבלנו. זה התחיל כבר בחודש מרס והסתיים רק בנוב' 2020.

אז מבחינת תחזית אסטרולוגית לשנת 2022, שנה זו חפה מהילוכים אחוריים מצד אחד חוץ מרטרו של מרקורי והפעם במזלות אוויר. מצד שני היא תעמוד בסימן מזל דלי - שהינו מזל רב מהפכות, עצמאות ועצמיות.

 

שבתאי ופלוטו צמודים במזל דלי

אז כבר בינואר 2022 נמצא את שבתאי ויופטר צמודים במזל דלי. מיקום זה יתרום למהפכות ושינויים אפילו בלתי צפויים בחיים האישיים ובחיים המדיניים אצלנו וגם בקרב מדינות רבות בעולם, בשל הצורך לפתור באופן חדשני ומהפכני את בעיית הקורונה אשר נחתה עלינו בשנת 2020.

יופיטר הוא כוכב שמגדיל דברים, והוא מביא עימו הפתעות רבות במזל דלי וגם מהפכנות רבה, של צורך לקבל אומץ והעזה. שבתאי שהוא כוכב כבד יותר ומקשה אף הוא יהיה במזל דלי, והוא יותר ידחוף אותנו לעשות את המחייב שינוי מתוך אחריות של חוסר פשרות וויתורים לעצמנו או למסגרות אשר מעיקות עלינו. כל זה קורה עד חודש מאי עד אשר שבתאי ויופיטר נכנסים להילוך האחורי העונתי שלהם.

בהילוך האחורי שזה מחודש מאי ועד תחילת אוקטובר, כל שינוי אשר לא עשינו מיוזמתנו יהיה קשה להיעשות ויהיה עיכוב עד סוף 2021, ומצד שני נצטרך גם לבחון את הדברים לאורך חודשים אלה. למשל אם העזנו להתחיל עבודה חדשה, הרי שנצטרך ללמוד להיכנס לנעליים של התפקיד, ואם התחלנו פרידות, הרי שנצטרך לראות כיצד לסיים את זה וכו'.

אם נחשוב אולי לדחות שינויים ולהמשיך באיזור הנוחות הרי שאורנוס שמזה למעלה משנה נמצא במזל שור מחפש היציבות והנוחיות, יחד עם שבתאי ויופיטר בדלי מה שיוצר ניגודיות לא יניחו לנו לשקוט על השמרים.

יופיטר יצא מהזווית הקשה כבר במרץ, ושבתאי ימשיך ברוב שנת 2021 וזה יגרום מצד אחד בצורך להתגבר באופן יצירתי ואחראי על שמרנות והרגלים יחד עם צורך בלמצוא פתרונות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסא.


הורוסקופ שנתי 2022 - מזלות במוקד


הורוסקופ 2022 צפוי להיות מאתגר יותר עבור מזלות ספציפיים. מי שמחכים לו השינויים וההתמודדויות הללו הינם מזלות עקרב, שור, אריה ודלי.  כל אלה שנולדו עד 7.11  ו-7.5   ו-7.8  וגם  7.2. לתשומת לבכם.

נפטון ופלוטו ממשיכים בשלהם. נפטון ממשיך לחרוש את מזל דגים עוד שנתיים שלוש עם הילוך אחורי עונתי בין יולי לנובמבר, וכך גם שבתאי שימשיך בגדי עד 2025  עם הילוך אחורי עונתי בין מאי לספטמבר.

מרקורי כוכב התקשורת יעשה הילוכים אחוריים בינואר, מאי ואוקטובר והפעם במזלות אוויר מה שיעצור החלטות חפוזות, ויביא לחשיבה מעמיקה, כאשר למרקורי מתאים יסוד האוויר.

לסיכום, שנת 2022 היא פחות רגשית ותחייב כל אחד מאיתנו לחשיבה מהפכנית, ואומץ לקבל שינויים לחיים שלנו שבהחלט גם יכולים להיות לטובה. לקבלת תחזית שנתית לשנת 2022 באופן אישי, יש לפנות לאסטרולוג בכיר עם מפת הלידה האישית.

איך זה ישפיע על המזל האישי שלי?

כעת אחרי שראינו את הרוח הכללית של הורוסקופ 2022 ננסה לפרט לגבי כל מזל ומזל מה הולך לקרות עימו בכל תחום ותחום בחייו ובאופן כללי. לחצו על אחת החיות בדף זה, לצפייה בהורוסקופ אישי למזל שלכם. כמו כן, אנו תמיד ממליצים אחת לשנה להתייעץ עם אסטרולוג על בסיס מפת הלידה האישית, שהינה המדויקת ביותר, הרבה יותר הורוסקופ 2022 הכללי.

תחזית שנתית 2022 -
סיכום

שנת 2022 הולכת להיות שנה שבה מככבים מזלות האש והאדמה. כלומר שנה מאוד הישגית, עם אתגרים רבים ומפתיעים. מומלץ מאד לקרוא כל אחת את התחזית האישית שלו לפי המזל האישי. במידה ויש שאלות אישיות, מומלץ להתקשר ישירות על אסטרולוגית, עם שעת לידה, כדי להפיד מפת לידה סופר מדויקת.

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2022, הגעתם למקום הנכון. ההורוסקופ שלנו נכתב ע"י אסטרולוגית בכירה בשם גלילה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט אינפורמציה. הורוסקופ שנתי 2022 חושף בפניך את הגורל ומאפשר לך לקבל החלטות מושכלות בחיים. בהצלחה!


הערה חשובה לגבי קריאת הורוסקופ שנתי 2022

תוכל לקרוא לפי המזל האמיתי שלך אבל רצוי לעשות זאת גם על פי מזל האופק.
כדי לגלות את מזל האופק שלך, עליך לדעת את שעת הלידה המדויקת שלך – ולשם כך הכנו בעבר
מדריך למציאת שעת לידה מדויקת. לאחר מציאת שעת הלידה שלך תוכל לבנות מפה אסטרולוגית באופן עצמאי באינטרנט או פשוט ליצור קשר עם אחת האסטרולוגיות באתר, כולל גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) שכתבה את התחזית השנתית.
חישוב האופק לוקח 2 דקות בדיוק!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515