הורוסקופ שנתי 2019

> מה יקרה לי השנה? האם אמצא אהבה?
> האם אשאר במקום העבודה הנוכחי?
> מה צפוי בשנת 2019?


לחץ על המזל שלך לקריאת הורוסקופ לשנת 2019!
או התקשר
לקבלת ייעוץ מיידי:

072-2735186

התחזית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) בשיתוף צוות האתר.

פעם ראשונה באתר? קבל 5 דקות חינם

 


תחזית אסטרולוגית לשנת 2019 - אתר 901

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2019, הגעתם למקום הנכון.
לא תמצאו עוד תחזית שנתית כה מושקעת, מקצועית ומדויקת - מחולקת לפי גלגל המזלות.
התחזית נכתבה ע"י
גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט בתחזית.
במידה ותעוררת אצלכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר אל גלילה לשלוחה 712.


הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגית

הורוסקופ לשנת 2019 - מתחילים!

שימו לב, נפרדנו משנת 2018 אשר מבחינה נומרולוגית נותנת בסיכום את הספרה 2 אשר מסמלת התחלות חדשות. שנת 2019 תהיה בסימן שנה אוניברסלית 3 שמסמלת בראש ובראשונה תנועה ודינאמיות.

מבחינה אסטרולוגית מספר אירועים חשובים הולכים לקרות בשנה זו, בדגש על זעזועים כלכליים חובקי עולם. הדבר מיוצג בשמיים ע"י פלוטו ושבתאי ש"עובדים" במזל גדי (כולל מוסדות פיננסיים) וע"י כוכב אוראנוס שחוזר למזל שור במטרה "לנער" את עולם החומר והנוחות כפי שהכרנו בעשורים האחרונים.

כוכב שבתאי עבר בשנה שעברה ממזל קשת למזל גדי

עוד בדצמבר 2017 עבר כוכב שבתאי למזל גדי, שנחשב למזל הטבעי שלו. הוא לא ישוב עוד לקשת, כעת יש להחליט מה אנו לוקחים על עצמנו כמחויבות ואחריות.

שבתאי בגדי בשנה הקרובה ימקד כל אחד מאיתנו על מה הוא רוצה להשיג ולעשות, ועל מה הוא לוקח אחריות ואומר זה המחויבות שלי, זה החוזה אשר אני חותם עם עצמי, כאשר אני יודע שדברים לא באים בקלות ושעלי להשקיע. האם אני משקיע בכך שארד במשקלי, או שאתחייב לזוגיות, או שאשלים את הלימודים שלקחתי על עצמי.
כמובן שירגישו זאת במיוחד מזלות גדי, סרטן, מאזניים וטלה.

כמובן שלשבתאי כמו לכל כוכב יש נסיגה עונתית, וזה מה שמביא ליותר קושי, אתגר והתמודדות וזה עומד להיות מחודש מאי ועד אוקטובר. ממשיכים עם הורוסקופ שנתי 2019!

כוכב אוראנוס חוזר למזל שור

אורנוס חוזר למזל שור בתחילת השנה, אחרי שהייה של כ-7 שנים במזל טלה, שהביאו לנו מהפכות רבות כולל טרור, מלחמות, מהפכים פוליטיים וכו'. אורנוס הכוכב המהפכני ייכנס למזל שור שהוא מאוד שמרן, שמנסה בכל מחיר להיצמד למוכר ולידוע ולאזור הנוחות. יש ניגוד גמור בין הטבע של אורנוס לטבע של מזל שור, ונשאלת השאלה מי מהם יגבר על מי. זה ברור שזה יגרום לכל אחד מאיתנו לחשוב פעמיים עד כמה הוא מרוצה משגרת חייו, ושאולי הגיע הזמן לשנות, ולחשב מסלול מחדש. אלה שלא הכינו עצמם והעיזו כאשר היה אורנוס בטלה, ימצאו עצמם לא מסוגלים עוד להמשיך בשגרה.

אלה שהם עם ראש פתוח יוכלו בהחלט לשלב את האופי המיוחד של אורנוס אשר רוצה להמציא המצאות ולחדש חידושים עם הטבע הרציני והבונה של מזל שור. יושפעו מהמעבר הזה בעיקר אלה שנולדו ב-3 ימים הראשונים של המזל, למשל השוורים של עד ה-24.4 וכך גם לגבי העקרבים, האריות והדליים.

כוכב יופיטר (שפע) במזל קשת

יופיטר כוכב ההצלחה שמרחיב כל דבר, חזר אל המזל שהוא הכי "אוהב" - מזל קשת. יופיטר הוא כוכב של החצנה, הגזמה וכל דבר הוא מגדיל עד כדי הגזמה. מזל קשת הוא מזל של ידע והרחבת האופקים, ממשל וצדק. אין ספק שיופיטר ידגיש תכונות אלו ויוציא מכל אחד מאיתנו את המאווים והרצונות להתרחבות והתפתחות.

הוא ישפיע על הצורך בלימודים, התרחבות, מאבקים אידיאולוגיים, נושאים משפטיים ועוד.

פלוטו ונפטון

נפטון ימשיך מהלכו בדגים, שם הוא גורם לחלומות ודימיון, ופלוטו ימשיך מהלכו בגדי עם כל הזעזועים הממסדיים והמדיניים שהוא גורם לנו כבר משנת 2010.

כוכב מרס

מרס עובר בממוצע כ-6 מזלות לאורך השנה. אחת לשנתיים יש לו חודשיים הילוך אחורי וזה יהיה בקיץ על גבול דלי גדי. מרס הוא כוכב מעורר, הוא כוכב המלחמות והוא ממריץ ואפילו ממריד. השנה הוא יחזור למזל טלה ויתקדם הלאה לאורך השנה.

כוכב מרקורי

מרקורי נכנס לרטרו בערך כל 3 חודשים והשנה זה יהיה במזלות המים על גבול האש.

תחזית שנתית 2019 - סיכום

שנת 2019 הולכת להיות שנה שבה מככבים מזלות האש והאדמה. כלומר שנה מאוד הישגית, עם אתגרים רבים ומפתיעים. מומלץ מאד לקרוא כל אחת את התחזית האישית שלו לפי המזל האישי. במידה ויש שאלות אישיות, מומלץ להתקשר ישירות על אסטרולוגית, עם שעת לידה, כדי להפיד מפת לידה סופר מדויקת.

עבור כל מי שחיפש הורוסקופ לשנת 2019, הגעתם למקום הנכון. ההורוסקופ שלנו נכתב ע"י אסטרולוגית בכירה בשם גלילה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה יתרה על כל פרט אינפורמציה. הורוסקופ שנתי 2019 חושף בפניך את הגורל ומאפשר לך לקבל החלטות מושכלות בחיים. בהצלחה!


הערה חשובה לגבי קריאת הורוסקופ שנתי 2019

תוכל לקרוא לפי המזל האמיתי שלך אבל רצוי לעשות זאת גם על פי מזל האופק.
כדי לגלות את מזל האופק שלך, עליך לדעת את שעת הלידה המדויקת שלך – ולשם כך הכנו בעבר
מדריך למציאת שעת לידה מדויקת. לאחר מציאת שעת הלידה שלך תוכל לבנות מפה אסטרולוגית באופן עצמאי באינטרנט או פשוט ליצור קשר עם אחת האסטרולוגיות באתר, כולל גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) שכתבה את התחזית השנתית.
חישוב האופק לוקח 2 דקות בדיוק!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186