הורוסקופ יומי מזל דגים

הורוסקופ מזל דגים
דגים 19/2-20/3
Starתחזית יומית ליום שלישי 20/08/2019:

הנושא הכלכלי ממשיך לתפוס מקום חשוב בסדר היום והזדמנות חדשה שקשורה לכספים מסתמנת באופק, ייתכן שמדובר בהכנסה נוספת או הצעה מעניינת שיכולה לעניין אתכם. אולם מסיבות שונות ואפילו אם זה רק נגד עין הרע, נראה שעדיף בינתיים לשמור זאת בסוד. התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש היום ומומלץ להפגין יותר העזה ויצירתיות בכיבוש לבבות. לעומת זאת הקשיבו יותר לתחושות הבטן מכיוון שהאינסטינקט ההישרדות והיכולת האינטואיטיבית שלכם שגוברות אף הן.

Starתחזית שבועית 18/08/2019 - 25/08/2019:

אתם פותחים את השבוע כשהירח עדיין במזלכם, מהדבר מעניק לכם ביום ראשון אנרגיה ומצב רוח תחרותי שקל להלהיב. נצלו זאת כדי להוציא לפועל את תוכניותיכם, או לפחות לקידום עניינים נמרץ ואף להתחלה חדשה. ענייני כספים יודגשו מיום ראשון בערב ועד שלישי, מה שיכול להביא התרחשויות לא שגרתיות בנדון, וכדאי שלא למהר לקבל החלטות בכול הנוגע לפיננסים או לרכישות יקרות. במקביל, מעברו של מרס ביום ראשון לבית הזוגיות יכול להקשות עליכם להתגמש ולשתף פעולה בשבעת השבועות הקרובים וזאת בגלל עודף עקשנות או אגו מנופח של אחד הצדדים בקשר. אולם במידה שאתם פנויים או פנויות מקשר, ובעיקר מכיוון  שאתם נורא ביישניים, הרי שמיקומו החדש של מרס דווקא ימלא אתכם באומץ ויעודד אתכם ליזום יותר.


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל דגים


•    נולדת במזל דגים? אסטרולוגיה מרתקת אותך?
•    רוצה שיפתחו לך מפה? זוגיות? אהבה? עתידות?
•    מעוניין לדבר עם אסטרולוגית שרואה הכל?


בני מזל דגים ניחנו בדמיון עשיר, טוב לב, יצירתיות מרשימה - ומשיכה עזה לתחום המיסטי. האסטרולוגיה והכוכבים הינם בעלי משמעות גדולה לכל אדם ואדם, וניתן ללמוד מהם המון. למעשה מיסטיקנים רבים הם בני מזל דגים! הורוסקופ יומי מזל דגים מאפשר לך להציץ אל העתיד. התהליך הוא פשוט – מתקשרים עם תאריך לידה ושעת לידה ומקבלים תחזית מפורטת. העלות? משתלמת במיוחד, לפי דקה בלבד ורק אתה קובע את אורך השיחה. מחכים לשיחתך!

הורוסקופ מזל דגים

מזל דגים הוא המזל השנים עשר והאחרון בגלגל המזלות. הוא שייך ליסוד המים יחד עם מזל סרטן ומזל עקרב. הכוכב השולט במזל זה הוא נפטון. מצבי הרוח אצל בני מזל דגים הם שונים ומשתנים כל הזמן. יש בהם מעין עצב ועגמומיות שנמצאת שם כל הזמן. הם נחשבים לאומנותיים מאוד, ידועים להביע את עצמם בצורה יוצאת דופן. הם יודעים להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא זקוק לו. אנשים בעלי הורוסקופ מזל דגים לעיתים מזדהים עד כדי כך עם הקרובים אליהם כי נדמה שהאישיות שלהם נטמעת באישיות של האחר. בני מזל דגים טובים בתחום הטיפולי, ונוטים לשכוח את עצמם. הורוסקופ מזל דגים מורחב ומשמעותי יותר תוכל לקבל מאחד מהאסטרולוגים שלנו הנמצאים באתר. כל שעליך לעשות הוא רק לצלצל. שירות כל כך נוח ומשתלם.

הורוסקופ יומי מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים נותן לך מושג כללי על איך יראה יומך. במידה ותרצה
הורוסקופ יומי מזל דגים שמותאם לך באופן אישי - צור קשר עם אחד האסטרולוגים שלנו שנמצאים כולם באתר וזמינים אליך, ותוכל לקבל מידע מוכוון ומותאם אליך. אין לך למה לחכות – תתקשר עוד היום ותוכל לתכנן את שארית יומך.

מזלות מתאימים למזל דגים

המזלות המתאימים ביותר למזל דגים מהבחינה הרומנטית והזוגית הם מזלות אריה, סרטן, טלה וגדי. אם אתה נמצא כרגע במערכת יחסים זוגית שאינך בטוח בה תוכל קודם כל לבדוק את המזל של הפרטנר שלך ומכאן להתקדם הלאה. אם הוא אינו נמנה עם אחד מהמזלות שציינו כאן אין זה אומר שאתם לא מתאימים. הכתוב פה הוא רק המלצה כללית שאינה מותאמת אישית. להתאמה אישית צור קשר עם אסטרולוג מומחה באתר שלנו.

הורוסקופ מזל דגים – בתחום המקצועי

בן מזל דגים זקוק לעבודה שתיתן לו את החופש המחשבתי לבטא את היצירתיות שבו. הוא מסור מאוד למקום עבודתו ויצליח בו. הוא אינו אוהב לעבוד תחת לחץ וזקוק לפרטיות שלו ולהרבה מנוחה. לפעמים יהיה לו קשה להתאים את עצמו לשעות עבודה קבועות ומסודרת בגלל החופש לו הוא זקוק. הוא אינו חומרני ולכן הכסף הוא לא מה שיכריע אותו בבחירת מקום עבודתו. יבטל את צרכיו האישים למול חבריו לעבודה בגלל הנטייה שלו להיות מטפל ומכיל את האחר. לפרטים נוספים על מזל דגים והקריירה תתקשר אלינו.

 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186