הורוסקופ יומי מזל דגים

הורוסקופ מזל דגים
דגים 19/2-20/3
Starתחזית יומית ליום שבת 30/05/2020:

האנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אמש לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

Starתחזית שבועית 24/05/2020 - 31/05/2020:

בתחילת השבוע עדיין תמצאו תחת השפעתה של אנרגיה אמוציונאלית מאוד שמגבירה את פגיעותיכם על כן שמרו ביום ראשון על פרופיל נמוך, מלאו את חובותיכם בשקט, בלי להתחכך עם הסובבים וגם אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי משימות. שני עד לרביעי בבוקר הם הימים היותר נמרצים השבוע שמאפשרים לכם להציג את הצד הידידותי הרומנטי והיצירתי שבכם. האנרגיה התוססת הזו תשתנה מיום רביעי בבוקר עד לצהרי שישי לאנרגיה מעשית שמעודדת חריצות והקפדה על דיוק וסדר. אולם המשך סוף שבוע נראה די רומנטי ומרגש. במקביל, מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת ביום חמישי לבית ההנאות יגביר בשבועות הקרובים את היצירתיות שלכם ואף ישפר את כושר הביטוי והיכולת לשכנע את הסובבים בדעותיכם ורעיונותיכם. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל דגים


•    נולדת במזל דגים? אסטרולוגיה מרתקת אותך?
•    רוצה שיפתחו לך מפה? זוגיות? אהבה? עתידות?
•    מעוניין לדבר עם אסטרולוגית שרואה הכל?


בני מזל דגים ניחנו בדמיון עשיר, טוב לב, יצירתיות מרשימה - ומשיכה עזה לתחום המיסטי. האסטרולוגיה והכוכבים הינם בעלי משמעות גדולה לכל אדם ואדם, וניתן ללמוד מהם המון. למעשה מיסטיקנים רבים הם בני מזל דגים! הורוסקופ יומי מזל דגים מאפשר לך להציץ אל העתיד. התהליך הוא פשוט – מתקשרים עם תאריך לידה ושעת לידה ומקבלים תחזית מפורטת. העלות? משתלמת במיוחד, לפי דקה בלבד ורק אתה קובע את אורך השיחה. מחכים לשיחתך!

הורוסקופ מזל דגים

מזל דגים הוא המזל השנים עשר והאחרון בגלגל המזלות. הוא שייך ליסוד המים יחד עם מזל סרטן ומזל עקרב. הכוכב השולט במזל זה הוא נפטון. מצבי הרוח אצל בני מזל דגים הם שונים ומשתנים כל הזמן. יש בהם מעין עצב ועגמומיות שנמצאת שם כל הזמן. הם נחשבים לאומנותיים מאוד, ידועים להביע את עצמם בצורה יוצאת דופן. הם יודעים להרגיש את האחר ולתת לו את מה שהוא זקוק לו. אנשים בעלי הורוסקופ מזל דגים לעיתים מזדהים עד כדי כך עם הקרובים אליהם כי נדמה שהאישיות שלהם נטמעת באישיות של האחר. בני מזל דגים טובים בתחום הטיפולי, ונוטים לשכוח את עצמם. הורוסקופ מזל דגים מורחב ומשמעותי יותר תוכל לקבל מאחד מהאסטרולוגים שלנו הנמצאים באתר. כל שעליך לעשות הוא רק לצלצל. שירות כל כך נוח ומשתלם.

הורוסקופ יומי מזל דגים

הורוסקופ יומי מזל דגים נותן לך מושג כללי על איך יראה יומך. במידה ותרצה
הורוסקופ יומי מזל דגים שמותאם לך באופן אישי - צור קשר עם אחד האסטרולוגים שלנו שנמצאים כולם באתר וזמינים אליך, ותוכל לקבל מידע מוכוון ומותאם אליך. אין לך למה לחכות – תתקשר עוד היום ותוכל לתכנן את שארית יומך.

מזלות מתאימים למזל דגים

המזלות המתאימים ביותר למזל דגים מהבחינה הרומנטית והזוגית הם מזלות אריה, סרטן, טלה וגדי. אם אתה נמצא כרגע במערכת יחסים זוגית שאינך בטוח בה תוכל קודם כל לבדוק את המזל של הפרטנר שלך ומכאן להתקדם הלאה. אם הוא אינו נמנה עם אחד מהמזלות שציינו כאן אין זה אומר שאתם לא מתאימים. הכתוב פה הוא רק המלצה כללית שאינה מותאמת אישית. להתאמה אישית צור קשר עם אסטרולוג מומחה באתר שלנו.

הורוסקופ מזל דגים – בתחום המקצועי

בן מזל דגים זקוק לעבודה שתיתן לו את החופש המחשבתי לבטא את היצירתיות שבו. הוא מסור מאוד למקום עבודתו ויצליח בו. הוא אינו אוהב לעבוד תחת לחץ וזקוק לפרטיות שלו ולהרבה מנוחה. לפעמים יהיה לו קשה להתאים את עצמו לשעות עבודה קבועות ומסודרת בגלל החופש לו הוא זקוק. הוא אינו חומרני ולכן הכסף הוא לא מה שיכריע אותו בבחירת מקום עבודתו. יבטל את צרכיו האישים למול חבריו לעבודה בגלל הנטייה שלו להיות מטפל ומכיל את האחר. לפרטים נוספים על מזל דגים והקריירה תתקשר אלינו.

 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186