הורוסקופ שנתי מזל דגים

הורוסקופ מזל דגים
דגים 19/2-20/3
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


הורוסקופ מזל דגים 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.
יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2020 בגזרה החברתית, מה שעשוי להביא לשיפור הסטטוס החברתי, לפרסום רב ולהזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי השפעה שעשויים לשמש לכם כפטרונים. כמו כן, ייתכן שתחשפו לטכנולוגיות ולנושאים עתידניים, תתחברו למעגלים חברתיים חדשים או תכירו אנשים שיכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בגזרה החברתית, מיקום יעודד אתכם לחפש להשתייך לאיזו קבוצה שאתם מזדהים עם מטרותיה ובעיקר לשאוף להכרה חברתית. חלק מכם עשויים להיפרד מחברויות שמיצו את עצמם ולחפש חברויות חדשות שמתאימות יותר לתקופה זו של חייהם או שתחושו שאתם נאלצים לקבל מחויבויות חברתיות גדולות ממה שהורגלתם, אך קרוב לוודאי שגם יהיה שכר לצידן.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך לסייע לכם להבין מה עושה לכם טוב ומה משמח אתכם. תכניותיכם לטווח הארוך עשויות להשתנות כמו גם ציפיותיכם מהעתיד ויתכן גם שינוי גדול ביחס שלכם לחברות וכתוצאה מכך עשוי להשתנות גם המעגל החברתי שלכם.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה להשפיע על חשיבתכם שתהיה יותר מהירה, יצירתית, ספונטאנית ופתוחה לחדשנות ואולי אף זה גם יגרום לכם להשתנות בצורה קיצונית ופתאומית.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2735186מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186