הורוסקופ שנתי מזל דגים

הורוסקופ מזל דגים
דגים 19/2-20/3
Starתחזית שנתית 01/01/2021 - 31/12/2021:


הורוסקופ מזל דגים 2021 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם השנה בבית מצולות הנפש, ההקרבה ותת המודע. אמנם מיקום זה פחות עוסק בצד החומרי והפיזי של החיים אבל הוא יכול לחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ולעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. מיקום יופיטר יכול גם לדרבן אתכם לחפש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר לחייכם ואף לדרבן אתכם למצוא לעצמכם איזו סדנת מודעות.

גם כוכב סטורן (שבתאי), המייצג גישה רצינית ומחויבות, יתארח השנה בבית מצולות הנפש, הקרבה ותת המודע, מיקום שיכול לגרום לדכדוך, ביקורת עצמית חריפה ולתחושת בדידות, או צורך בתקופת התבודדות. יחד עם זאת, מסעו של סטורן בגזרה יכול לסייע לכם לראות את מה שהתעלמתם ממנו, שלא יכולתם או רציתם לראות, ולמעשה הוא יאיר בכם את הרבדים "החשוכים" בעיקר במימד הנפשי והפסיכולוגי. על כן נצלו תקופה זו לטיפול בבעיות, בפחדים ובעכבות שמונעים מכם להתקדם בחיים. אגב מקור חלק מבעיות אלה כנראה בעבר הרחוק ואפילו מהילדות.

כוכב אוראנוס, כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים, ימשיך בשנת 2021 להשפיע על חשיבתכם שתהיה יותר מהירה, יצירתית, ספונטאנית ופתוחה לחדשנות ואולי אף זה גם יגרום לכם להשתנות בצורה קיצונית ופתאומית.

המשך מסעו של כוכב פלוטו בגדי ימשיך לסייע לכם להבין מה עושה לכם טוב ומה משמח אתכם. תוכניותיכם לטווח הארוך עשויות להשתנות כמו גם ציפיותיכם מהעתיד ויתכן גם שינוי גדול ביחס שלכם לחברות וכתוצאה מכך עשוי להשתנות גם המעגל החברתי שלכם.

*חדש! השפעת מיקומו של מרס עליכם במהלך 2021:

מרס בטלה עד ל-7.1: תקופה מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

מרס בשור מ-7.1-4.3: בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס בתאומים מ-4.3-23.4: תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס בסרטן מ-23.4-11.6: תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס באריה מ-11.6-29.7: תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

מרס בבתולה מ-29.7-15.8: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, הרי שתקופה זו תיתכן מתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. כמו כן עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. לכן בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר. לעומת זאת לפנויים ולפנויות שבניכם יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות ולהתחלת מערכת זוגית.

מרס במאזניים מ-15.8-30.10: תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

מרס בעקרב מ-31.10-13.12: תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515