הורוסקופ שנתי מזל טלה

הורוסקופ מזל טלה
טלה 21/3-19/4
Starתחזית שנתית 01/01/2021 - 31/12/2021:הורוסקופ מזל טלה 2021 -

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם השנה בגזרה החברתית, מה שעשוי להביא לשיפור הסטטוס החברתי, לפרסום רב ולהזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי השפעה שעשויים לשמש לכם כפטרונים. כמו כן, יתכן שתחשפו לטכנולוגיות ולנושאים עתידניים, תתחברו למעגלים חברתיים חדשים או תכירו אנשים שיכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר.

גם כוכב סטורן (שבתאי) שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בגזרה החברתית, מיקום אשר יעודד אתכם לחפש להשתייך לאיזו קבוצה שאתם מזדהים עם מטרותיה ובעיקר לשאוף להכרה חברתית. חלק מכם עשויים להיפרד מחברויות שמיצו את עצמן ולחפש חברויות חדשות שמתאימות יותר לתקופה זו של חייהם או שתחושו שאתם נאלצים לקבל מחויבויות חברתיות גדולות ממה שהורגלתם, אך קרוב לוודאי שגם יהיה שכר לצידן.

כוכב פלוטו ימשיך השנה את מסעו הממושך בבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם: המוטו המרכזי שלו הוא לחזק את החוסן המקצועי שלכם ואת תדמיתכם הציבורית. עם זאת פלוטו יכול להרוס את הדברים שנבנו בצורה לא נכונה וזאת כדי לבנות אותם מחדש בצורה יציבה וחזקה יותר. על כן אל תפחדו השנה משינויים, אמנם, לפעמים זה יחל בבשורות לא נעימות, אולם בסופו של דבר זה אמור להביא לכם לשינוי חיובי וטרנספורמציה.

כוכב אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים - ימשיך השנה את מסעו בבית הכספים שלכם, מה שיכול להביא לכם הזדמנויות או רעיונות לא שגרתיים או אולי הצעות מפתיעות שישפיעו על התחום הפיננסי.

*חדש - השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2021:

מרס שוהה בתחילת השנה במזלכם! השנה הזו תחל כשמרס עדיין במזלכם ושם הוא ישהה עד ל-7/1. בתקופה קצרה זו תהיה לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע, לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

מרס בשור מ-7.1-4.3: תקופה זו מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

מרס בתאומים מ-4.3-23.4: בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו: אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס בסרטן מ-23.4-11.6: תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס באריה מ-11.6-29.7: תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס בבתולה מ-29.7-15.8: תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

מרס במאזניים מ-15.8-30.10: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה יהיה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים. לכן תקופה זו יכולה לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה.

מרס בעקרב מ-31.10-13.12: תקופה לא מוצלחת במיוחד לקבלת הלוואה. מיקום מרס עלול לגרום מאבקי שליטה וכוח עם בן/ת הזוג במיוחד בתחום הכלכלי והשליטה על הרכוש המשותף.
 

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515