הורוסקופ יומי מזל עקרב

הורוסקופ מזל עקרב
עקרב 23/10-21/11
Starתחזית יומית ליום שבת 30/05/2020:

קצב העניינים הופך מהיר או שאתם הופכים לסקרנים ולחברותיים מאוד ולכן אתם זקוקים היום לריגושים ולחברת אנשים מעניינים, אחרת תשעממו.  הירח, שמשייט בבית החברים, בהחלט מעודד אתכם לצאת לבלות ולקחת חלק באירועים חברתיים בהם תיתכן אולי היכרות מעניינת, תקבלו מידע מעניין או שתתעשרו ברעיונות חדשים. ייתכן שתדרשו להגיב במהלך היום במהירות על האירועים שיתרחשו בצורה לא צפויה, שמרו על קור הרוח.

Starתחזית שבועית 24/05/2020 - 31/05/2020:

שיוט הירח בתחילת השבוע בבית היצרים והתשוקות, יעצים את התחושות לטוב או לרע ויום ראשון הוא יום מוצלח לבדוק את השקעותיכם. מצב הרוח יהפוך קליל ומשוחרר יותר משני עד לרביעי בבוקר ותיתכן יותר פתיחות לדעות ולנושאים חדשניים. רביעי בבוקר ועד לצהרי שישי מוצלחים לקידום עניינים מעשיים ולקבלת החלטות חשובות. בליל שבת ישתנה מצב הרוח לשובבי ולבבי יותר מה שיהפוך את סוף השבוע למתאים למפגשי חברים קלילים וגם לפעילות בידורית מסעירה יותר. במקביל, נראה שבשבועות הקרובים הולכים להיות דינאמיים יותר החל מיום חמישי, וזאת בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת לבית הרחבת האופקים. הדבר עשוי לעורר בכם מחשבות על שינוי, אולי מדובר בהמשך הלימודים אולי על טיול לחו"ל. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל עקרב


•    נולדת במזל עקרב? מתעניין במיסטיקה ואסטרולוגיה?
•    מחפש הורוסקופ יומי מזל עקרב על בסיס קבוע?
•    רוצה לדעת עוד על העתיד שלך?


בני מזל עקרב נמשכים לכל מה שהוא מיסטי, נסתר, עוצמתי ומיוחד. אם אתה משתייך למזל עקרב בטח תרצה לגלות עוד על עתידך ובעיקר על עתידך הזוגי והכלכלי/קרייריסטי. באמצעות הורוסקופ יומי מזל עקרב תדע להתנהל נכון עם הכסף שלך ולצאת מרווח בגדול. בשיחת טלפון קצרה תוכל לקבלת תשובות מדויקות לכל שאלה. המיסטיקה היא כוח עבורך כדי לפצח את העולם המורכב שלנו. זה הזמן שלך!

הורוסקופ מזל עקרב

מזל עקרב הוא מספר שמונה בגלגל המזלות. משתייך לאחד משלושת מזלות יסוד המים יחד עם מזל סרטן ומזל דגים. הכוכב השולט בו הוא כוכב פלוטו. בן מזל עקרב מאופיין כסגור ומופנם ואף חשדן כלפי הסביבה שלו. לוקח לו זמן רב לסמוך על אנשים ולהכניס אותם ללב אבל כשזה קורה זה לתמיד. העקרבים הם טיפוסים נאמנים מאוד וטוטאליים ודורשים מסביבה שלהן להתנהג כמותם. בן מזל עקרב אוהב מאוד רכוש, כח וכסף ויעשה הכל בשביל שיהיה לו את הדברים האלו בחיים. מבחינתם הם נמצאים בשליטה מוחלטת על המזל והגורל שלהם. הורוסקופ מזל עקרב מפורט, מלא ומותאם אישית תוכל לקבל מצוות האסטרולוגים שלנו באתר. התהליך הוא פשוט וקל – תרים טלפון, תיתן את הפרטים הרלוונטיים על מנת שנוכל להרכיב לך מפת לידה ותשאל את כל שרצית לדעת.

הורוסקופ יומי מזל עקרב

לבן מזל עקרב שנמצא בשליטה מתמדת מתאים מאוד לדעת ולקבל על בסיס קבוע
הורוסקופ יומי מזל עקרב. זה יניח לו את הדעת ויפנה אותו להתעסק עם דברים נוספים מלבד לרצות להיות בשליטה מלאה כל הזמן. הורוסקופ יומי מזל עקרב גם יוכל לעזור לך בהחלטות גורליות בנושאי כספים. כך העבודה הקשה שלכם בחיים תתממש לכדי הצלחה ולא תתמוסס. כשיודעים את העתיד ניתן לקחת החלטות שקולות ונכונות. עקרבים הם חסרי פחד ולכן עולם האסטרולוגיה מתאים להם מאוד. הוא יעזור להם להתנהל נכון מבלי לאבד את הראש.

מזלות מתאימים למזל עקרב

המזלות המתאימים בתחום הרומנטי למזל עקרב הם סרטן ובתולה. לבן מזל עקרב שיודע תמיד הכל קצת יותר טוב מכולם ונמצא בזוגיות עם בני מזלות אחרים נאמר לו שאולי הוא צודק. מידע  זה אינו מחייב מכיוון שאינו נעשה בהתאמה אישית. הורוסקופ מזל עקרב מותאם תוכל לקבל מהאסטרולוגים שלנו.

הורוסקופ מזל עקרב? בוא נדבר על אהבה

אהבה היא עניין חשוב ומורכב. בטח ובטח אצל בני מזל עקרב אשר קשה מאוד להגיע אל ליבם. אך ברגע שכבשת אותם תשאר בליבם לנצח. הם אוהבים זוגיות שקטה ורגועה בלי הרבה בלאגן. אך המשיכה הטבעית שלהם היא לטיפוסים מורכבים ומסובכים שלא פשוט לחיות איתם. העקרב עצמו לא גמיש בזוגיות ומרגיש כי מקריב הכל ביחסים עם בן הזוג. הקנאה והנטייה לרכושנות יציבו אתגרים רבים בקשר הזוגי. אם ברצונך לדעת עוד על חיי האהבה ומה עתיד הקשר שבו אתה נמצא כיום תפנה אל צוות האסטרולוגים המומחים שלנו ותקבל כל מידע שרלוונטי עבורך.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186