הורוסקופ יומי מזל עקרב

הורוסקופ מזל עקרב
עקרב 23/10-21/11
Starתחזית יומית ליום שלישי 20/08/2019:

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת ואתם עשויים להיות דיי מפוזרים ושכחנים היום, בגלל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, לכן ייתכנו מצבים לא צפויים ושינויים רבים ומומלץ שתגלו גמישות בתכניותיכם. חשוב שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות וכדאי שתרשמו לעצמכם את סדר היום ותקבעו מראש את המשימות החשובות שאסור לכם לפספס. 

Starתחזית שבועית 18/08/2019 - 25/08/2019:

ראשון הוא יום דינמי שמגביר את החשיפה ומביא תהודה רבה יותר לרעיונותיכם וזה הזמן ליצור קשרים או לבלות יותר עם החברים או ליזום יוזמות רומנטיות יצירתיות. מיום ראשון בערב ועד שלישי, תדרשו להתעסק יותר בנושאים שגרתיים וזה הזמן לארגן את הבית, פינת העבודה, למיין ספרים ומחברות שכבר אינכם צריכים ועוד כול מיני מטלות הכרחיות. אלה גם ימים מצוינים לסידור ענייניים פה- ושם. מעבר הירח לבית הזוגיות ביום רביעי, יטיב את מצב רוחכם עד ליום שישי בבוקר וייתכן ויפתח לכם חלון הזדמנויות להתפייס, לאהוב או להכיר. במקביל, מעבר מרס הנמרץ ביום ראשון לבית החברתי יגרום לתחום זה להיות חשוב ופעיל יותר בשבעת השבועות הקרובים. עם זאת מיקומו של מרס עלול להקשות עליכם לשמור על רציפות בכול תחומי החיים וכנראה שתחוו כל מיני הפתעות ואולי גם ניתוק קשרים פתאומי. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל עקרב


•    נולדת במזל עקרב? מתעניין במיסטיקה ואסטרולוגיה?
•    מחפש הורוסקופ יומי מזל עקרב על בסיס קבוע?
•    רוצה לדעת עוד על העתיד שלך?


בני מזל עקרב נמשכים לכל מה שהוא מיסטי, נסתר, עוצמתי ומיוחד. אם אתה משתייך למזל עקרב בטח תרצה לגלות עוד על עתידך ובעיקר על עתידך הזוגי והכלכלי/קרייריסטי. באמצעות הורוסקופ יומי מזל עקרב תדע להתנהל נכון עם הכסף שלך ולצאת מרווח בגדול. בשיחת טלפון קצרה תוכל לקבלת תשובות מדויקות לכל שאלה. המיסטיקה היא כוח עבורך כדי לפצח את העולם המורכב שלנו. זה הזמן שלך!

הורוסקופ מזל עקרב

מזל עקרב הוא מספר שמונה בגלגל המזלות. משתייך לאחד משלושת מזלות יסוד המים יחד עם מזל סרטן ומזל דגים. הכוכב השולט בו הוא כוכב פלוטו. בן מזל עקרב מאופיין כסגור ומופנם ואף חשדן כלפי הסביבה שלו. לוקח לו זמן רב לסמוך על אנשים ולהכניס אותם ללב אבל כשזה קורה זה לתמיד. העקרבים הם טיפוסים נאמנים מאוד וטוטאליים ודורשים מסביבה שלהן להתנהג כמותם. בן מזל עקרב אוהב מאוד רכוש, כח וכסף ויעשה הכל בשביל שיהיה לו את הדברים האלו בחיים. מבחינתם הם נמצאים בשליטה מוחלטת על המזל והגורל שלהם. הורוסקופ מזל עקרב מפורט, מלא ומותאם אישית תוכל לקבל מצוות האסטרולוגים שלנו באתר. התהליך הוא פשוט וקל – תרים טלפון, תיתן את הפרטים הרלוונטיים על מנת שנוכל להרכיב לך מפת לידה ותשאל את כל שרצית לדעת.

הורוסקופ יומי מזל עקרב

לבן מזל עקרב שנמצא בשליטה מתמדת מתאים מאוד לדעת ולקבל על בסיס קבוע
הורוסקופ יומי מזל עקרב. זה יניח לו את הדעת ויפנה אותו להתעסק עם דברים נוספים מלבד לרצות להיות בשליטה מלאה כל הזמן. הורוסקופ יומי מזל עקרב גם יוכל לעזור לך בהחלטות גורליות בנושאי כספים. כך העבודה הקשה שלכם בחיים תתממש לכדי הצלחה ולא תתמוסס. כשיודעים את העתיד ניתן לקחת החלטות שקולות ונכונות. עקרבים הם חסרי פחד ולכן עולם האסטרולוגיה מתאים להם מאוד. הוא יעזור להם להתנהל נכון מבלי לאבד את הראש.

מזלות מתאימים למזל עקרב

המזלות המתאימים בתחום הרומנטי למזל עקרב הם סרטן ובתולה. לבן מזל עקרב שיודע תמיד הכל קצת יותר טוב מכולם ונמצא בזוגיות עם בני מזלות אחרים נאמר לו שאולי הוא צודק. מידע  זה אינו מחייב מכיוון שאינו נעשה בהתאמה אישית. הורוסקופ מזל עקרב מותאם תוכל לקבל מהאסטרולוגים שלנו.

הורוסקופ מזל עקרב? בוא נדבר על אהבה

אהבה היא עניין חשוב ומורכב. בטח ובטח אצל בני מזל עקרב אשר קשה מאוד להגיע אל ליבם. אך ברגע שכבשת אותם תשאר בליבם לנצח. הם אוהבים זוגיות שקטה ורגועה בלי הרבה בלאגן. אך המשיכה הטבעית שלהם היא לטיפוסים מורכבים ומסובכים שלא פשוט לחיות איתם. העקרב עצמו לא גמיש בזוגיות ומרגיש כי מקריב הכל ביחסים עם בן הזוג. הקנאה והנטייה לרכושנות יציבו אתגרים רבים בקשר הזוגי. אם ברצונך לדעת עוד על חיי האהבה ומה עתיד הקשר שבו אתה נמצא כיום תפנה אל צוות האסטרולוגים המומחים שלנו ותקבל כל מידע שרלוונטי עבורך.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186