הורוסקופ יומי מזל עקרב

הורוסקופ מזל עקרב
עקרב 23/10-21/11
Starתחזית יומית ליום רביעי 26/02/2020:

היומיים הקרובים קוראים לכם להתמקד בקידום ענייני העבודה ולסידורים שונים שדחיתם. שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. אולם ייתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה ולביקורתיות יתרה.

Starתחזית שבועית 23/02/2020 - 01/03/2020:

השבוע יחל במולד הירח בבית ההנאות, לכן אתם תתמלאו במצב רוח נמרץ וחברותי וימים ראשון עד לשלישי בערב נהדרים כדי להתבלט, להתערבב ולהתחבב וגם כדי לגלות מיומנות כובשת ברזי החיזור. התמקמות הירח בימים שלישי בערב עד לשישי בבוקר, בבית העבודה מראה שהלחץ עליכם יגבר ולכן חשוב שתכינו לעצמכם רשימת מטלות על פי לוחות זמנים כדי שתספיקו לסיים הכול. ימי סוף השבוע יכולים לכם להשיב את ההרמוניה לחייכם, זאת בזכות הירח שיתארח בבית הזוגיות מעודד התפייסות, מצוין לשיחות הבהרה ולתחזוקת הקשר הקיים או ליציאה לדייט ראשון, למי שעדיין לבד. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל עקרב


•    נולדת במזל עקרב? מתעניין במיסטיקה ואסטרולוגיה?
•    מחפש הורוסקופ יומי מזל עקרב על בסיס קבוע?
•    רוצה לדעת עוד על העתיד שלך?


בני מזל עקרב נמשכים לכל מה שהוא מיסטי, נסתר, עוצמתי ומיוחד. אם אתה משתייך למזל עקרב בטח תרצה לגלות עוד על עתידך ובעיקר על עתידך הזוגי והכלכלי/קרייריסטי. באמצעות הורוסקופ יומי מזל עקרב תדע להתנהל נכון עם הכסף שלך ולצאת מרווח בגדול. בשיחת טלפון קצרה תוכל לקבלת תשובות מדויקות לכל שאלה. המיסטיקה היא כוח עבורך כדי לפצח את העולם המורכב שלנו. זה הזמן שלך!

הורוסקופ מזל עקרב

מזל עקרב הוא מספר שמונה בגלגל המזלות. משתייך לאחד משלושת מזלות יסוד המים יחד עם מזל סרטן ומזל דגים. הכוכב השולט בו הוא כוכב פלוטו. בן מזל עקרב מאופיין כסגור ומופנם ואף חשדן כלפי הסביבה שלו. לוקח לו זמן רב לסמוך על אנשים ולהכניס אותם ללב אבל כשזה קורה זה לתמיד. העקרבים הם טיפוסים נאמנים מאוד וטוטאליים ודורשים מסביבה שלהן להתנהג כמותם. בן מזל עקרב אוהב מאוד רכוש, כח וכסף ויעשה הכל בשביל שיהיה לו את הדברים האלו בחיים. מבחינתם הם נמצאים בשליטה מוחלטת על המזל והגורל שלהם. הורוסקופ מזל עקרב מפורט, מלא ומותאם אישית תוכל לקבל מצוות האסטרולוגים שלנו באתר. התהליך הוא פשוט וקל – תרים טלפון, תיתן את הפרטים הרלוונטיים על מנת שנוכל להרכיב לך מפת לידה ותשאל את כל שרצית לדעת.

הורוסקופ יומי מזל עקרב

לבן מזל עקרב שנמצא בשליטה מתמדת מתאים מאוד לדעת ולקבל על בסיס קבוע
הורוסקופ יומי מזל עקרב. זה יניח לו את הדעת ויפנה אותו להתעסק עם דברים נוספים מלבד לרצות להיות בשליטה מלאה כל הזמן. הורוסקופ יומי מזל עקרב גם יוכל לעזור לך בהחלטות גורליות בנושאי כספים. כך העבודה הקשה שלכם בחיים תתממש לכדי הצלחה ולא תתמוסס. כשיודעים את העתיד ניתן לקחת החלטות שקולות ונכונות. עקרבים הם חסרי פחד ולכן עולם האסטרולוגיה מתאים להם מאוד. הוא יעזור להם להתנהל נכון מבלי לאבד את הראש.

מזלות מתאימים למזל עקרב

המזלות המתאימים בתחום הרומנטי למזל עקרב הם סרטן ובתולה. לבן מזל עקרב שיודע תמיד הכל קצת יותר טוב מכולם ונמצא בזוגיות עם בני מזלות אחרים נאמר לו שאולי הוא צודק. מידע  זה אינו מחייב מכיוון שאינו נעשה בהתאמה אישית. הורוסקופ מזל עקרב מותאם תוכל לקבל מהאסטרולוגים שלנו.

הורוסקופ מזל עקרב? בוא נדבר על אהבה

אהבה היא עניין חשוב ומורכב. בטח ובטח אצל בני מזל עקרב אשר קשה מאוד להגיע אל ליבם. אך ברגע שכבשת אותם תשאר בליבם לנצח. הם אוהבים זוגיות שקטה ורגועה בלי הרבה בלאגן. אך המשיכה הטבעית שלהם היא לטיפוסים מורכבים ומסובכים שלא פשוט לחיות איתם. העקרב עצמו לא גמיש בזוגיות ומרגיש כי מקריב הכל ביחסים עם בן הזוג. הקנאה והנטייה לרכושנות יציבו אתגרים רבים בקשר הזוגי. אם ברצונך לדעת עוד על חיי האהבה ומה עתיד הקשר שבו אתה נמצא כיום תפנה אל צוות האסטרולוגים המומחים שלנו ותקבל כל מידע שרלוונטי עבורך.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186