הורוסקופ יומי מזל אריה

הורוסקופ מזל אריה
אריה 23/7-22/8
Starתחזית יומית ליום שבת 30/05/2020:

גם היום תמשכו להתעסק בדברים שקשורים לכסף, אולם הימנעו מפזרנות יתר ומקניות מיותרות המיועדות לפצות את עצמכם או אחרים על חסך כלשהו, אוו על רגשי אשמה, זה לא ממש יעזור.... כדאי להביט היום פנימה לתוך עצמכם ולבחון את התהליכים שעוברים עליכם כעת מזוויות נוספות. שיחה עם אדם קרוב ומנוסה יכולה לעזור לכם בעניין. 

Starתחזית שבועית 24/05/2020 - 31/05/2020:

אתם תפתחו את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי וזה מאפשר לכם להמשיך להיות  פעילים חברתית וליצור קשרים מכול הסוגים. אולם בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, תחל ביום שני ירידת אנרגיות שתמשך עד ליום רביעי בבוקר, הדבר יאלץ אתכם להוריד את קצב הפעילות ולהגמיש את תוכניותיכם. מעבר הירח למזלכם יחזק אתכם מרביעי בבוקר עד לצהרי שישי ויהיה לכם קל יותר להתבלט ולקדם את עניינכם החשובים כמו כן הדבר יכול לזמן לכם יותר אפשרויות לבילוי ולרומנטיקה. על כן מומלץ שבערב השבועות תתנו העדפה לבילויים חברתיים או לא שגרתיים. לעומת זאת, מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת ביום חמישי לבית מצולות הנפש, יגביר בשבועות הקרובים את אי- השקט הפנימי ויכול לגרום לבלבול מחשבתי וקושי בקבלת החלטות. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל אריה


•    מה צופן לי העתיד? מתי תגיע אהבה?
•    מעוניין בהורוסקופ יומי מזל אריה בכל יום מותאם אישית?
•    מחפשת אסטרולוגית בכירה? שרואה הכל?


הורוסקופ יומי מזל אריה אשר מותאם אליך אישית על פי מפת הלידה מחכה לך כבר עכשיו מעבר לקו הטלפון. האסטרולוגים שלנו הינם בעלי ניסיון רב ומצטיינים בתחומם. על פי מפת הלידה שלך יוכלו לגלות מה יקרה לך בעתיד בכל תחומי החיים. התקשר אלינו ולא תתאכזב. התשלום הוא על פי דקת שיחה ורק אתה שולט במספר הדקות אותן תרצה לדבר עם האסטרולוג או האסטרולוגית. הורוסקופ מזל אריה מחכה לך ממש מעבר לפינה.

הורוסקופ מזל אריה

מזל אריה הוא החמישי בגלגל המזלות. שייך ליסוד האש יחד עם מזל טלה ומזל קשת. הכוכב השולט בו הוא כוכב השמש. האריות חייבים להיות במרכז העניינים, אוהבים  שהכל סובב סביבם והם בתמורה יודעים להאיר פנים לכולם ממש כמו השמש שהיא הכוכב השליט של מזל זה. בן מזל אריה מתנהג ממש כמו מלך החיות. הוא נהנה מכך שכולם מסתכלים עליו והוא טיפס דרמטי מאוד. הוא נדיב ורחב לב ובעל כושר מנהיגות. אך עם זאת הוא יודע להיות שתלטן, תובעני, גאוותן ושחצן. מה שבטח שאותו אי אפשר לפספס. הורוסקופ מזל אריה מורחב יותר המדבר עליך באופן אישי ופרטני תוכל למצוא אצל האסטרולוגים שלנו בשיחת טלפון אחת פשוטה וממוקדת. אינך צריך להתחייב או אפילו לצאת מהבית. תתקשר עוד היום ותגלה מה צופן לך העתיד.

הורוסקופ יומי מזל אריה

הורוסקופ יומי מזל אריה מותאם אישית המדבר באופן אישי אליך מדבר אליך? תוכל לפנות אל אחד מהאסטרולוגים שלנו, לתת לו מידע בסיסי שהוא צריך על מנת להרכיב לך מפת לידה אישית וכך תוכל לגלות על העתיד הקרב לבוא. תחומים בהם תוכל להתמקד בשאלותיך הם פרנסה, אופק כלכלי, אהבה ועוד.
הורוסקופ יומי מזל אריה יוכל לעזור לך בבחירות בחיים ובבניה של עתיד מבטיח יותר.

מזלות מתאימים למזל אריה

הורוסקופ מזל אריה מושך אליו מאת המזלות הבאים: שור, דגים ודלי. המזל שהכי פחות מתאים למזל אריה מבחינה זוגית הוא מזל עקרב. כמובן שאם מצאת לך את אהבת חייך והיא כן שייכת למזל עקרב אל תמהר לבטל את החתונה. ההורוסקופ של המזל שלך צריך להיות מותאם אליך באופן אישי ואין להסתכל על התאמת המזלות אלא כמשהו כללי יותר ובגדר המלצה.

הורוסקופ  מזל אריה – מסייע לך בקבלת החלטות

בן מזל אריה אשר רוצה להיות בטוח בעצמו כמו שמצופה מבן מזל זה יכול לעשות שימוש נפלא באסטרולוגיה. תוכל לראות את העתיד וכך להחליט נכון בהווה. החלטות גורליות וחשובות יהפכו לפשוטות יותר לביצוע עם אופק עתידי נכון וטוב. אל תהסס לפנת אל האסטרולוגים שלנו בכל צומת בחיים שלך. הם יוכלו לעזור לך ולהכווין אותך ללכת בדרך הנכונה שמתאימה לך.


מחפש הורוסקופ שבועי? לחץ כאן 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186