איך זה עובד?

איך מתקשרים אל המיסטיקנים?

ניתן להתקשר 24 שעות ביממה, מכל טלפון, אל המספר הישיר:
072-2735186. החיוב מתבצע אוטומאטית דרך חשבון הטלפון. אפשרות נוספת היא לרכוש כרטיס חיוג באמצעות כרטיס אשראי במספר: 050-9691480. השירות מוגבל מגיל 18 ומעלה.

איך בוחרים מיסטיקן ספציפי?

לכל מיסטיקן באתר יש שלוחה אישית. לדוגמא: רותי המתקשרת אשפית המטוטלת – שלוחה מספר 110. אחרי שתחייג לייעוץ, תוכל להקיש את מספר השלוחה כדי להגיע ישירות אל המיסטיקן המבוקש.

איך יודעים שהמיסטיקן פנוי לשיחה ממש עכשיו?

רק אצלנו, תוכלו לראות און ליין אילו מיסטיקנים זמינים (יופיעו בחלקו העליון של המסך). ליד כל מיסטיקן זמין, תופיע נורה מהבהבת "
זמין לשיחה". שים לב, ברגע שמיסטיקן מקבל שיחה, הנורה נכבית במשך כל השיחה.

מה עושים כשהקו תפוס?

בשל העומס על הקוים, לעיתים מקבלים צלצול "תפוס". במקרה כזה, מומלץ לחייג בשנית כעבור רבע שעה. במידה והבעיה חוזרת, כנראה שהקו שלכם חסום לחיוג, ואז יש לפעול
לפי הנחיות אלו.

זו הפעם הראשונה שלי באתר, במי כדאי לבחור?

אם זו הפעם הראשונה שאתה מתקשר, מגיעות לך
5 דקות חינם - חייג עכשיו: 050-9691475. גם בשיחת חינם, תוכל לבחור את מי שתרצה, בהתאם להעדפות האישיות שלך. יש אנשים שרוצים לדבר עם אסטרולוגית, יש כאלו שמחפשים מתקשרים או נומרולוגית. מה שתבחר!

כמה אנשים משתמשים בשירות הזה?

מדי יום מתקבלות בשירות מאות שיחות מכל רחבי הארץ. תקשור בטלפון הינו הצורה המשתלמת ביותר לקבל ייעוץ מקצועי און ליין. לא צריך לנסוע רחוק אל בית המיסטיקן, לא צריך לחפש חניה, לא צריך לתאם מראש ולא חייבים לשלם על פגישה ארוכה (ניתן להתייעץ גם 10 דקות או 20 דקות). כמו כן, ניתן להתייעץ עם מספר מיסטיקנים באותו הנושא! ייעוץ מדהים בלי שנדרש כל מאמץ מצידך.

באילו נושאים ניתן להתייעץ?

כמעט בכל תחום. מרבית הלקוחות מתייעצים בנושא אהבה, מציאת אהבה, פתרון בעיות בזוגיות, פרנסה, הישארות במקום העבודה, קריירה, הסרת חסימות, הסרת עין הרע, סגולות, בדיקת התאמה זוגית, תחזית אסטרולוגית, עתידות, פוריות, בעיות בריאות ועוד. התקשר עכשיו!

מה עושים אם המיסטיקן תפוס?

במידה והמיסטיקן המבוקש תפוס, תוכל לקבל
מענה טלפוני מיידי מאת מיסיטקן אחר מאותו התחום, או להמתין מספר דקות. ברגע שהמיסטיקן יתפנה תקבל על כך התראת SMS.

אני לא מצליח לחייג – הקו חסום – מה עושים?

במידה והקו שלך חסום לייעוץ, יש דרכים חלופיות להתקשר אל המיסטיקנים שלנו. ישנם קווי 1901 שפתוחים עבור כל הלקוחות ותמיד ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי.
לחץ כאן להסבר

כמה זה עולה?

באתר שלנו תוכל להתייעץ עם מיסטיקנים מומלצים, שנבדקו אחד אחד. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בעלות 9.90 ש"ח לדקה בלבד. כך לדוגמא שיחה של 20 דקות בכרטיס אשראי תעלה 190 ש"ח בלבד.
למידע נוסף לחץ כאן

איך מתקשרים מחו"ל? (אירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק)

כדי להתקשר מחו"ל, יש לרכוש כרטיס חיוג במספר הזה:
972-50-9691480. לקוחות רבים מתקשרים מחו"ל לקבלת יייעוץ מיידי און ליין בכל נושא. הרי איפה תמצא בחו"ל מומחי קבלה שמדברים בעברית?

יש לך שאלה נוספת?

נשמח לספק מענה טלפוני בכל שאלה. תוכל לשלוח אלינו שאלה בכל נושא באמצעות
טופס יצירת קשר. אנו מקווים שתפיק את המירב משיחת הייעוץ שלך! בהצלחה!

כעת בחר את המיסטיקן שלך!


 

למה-זה-קורה-לי?
התקשר עכשיו מכל טלפון
072-2735186
שלוחה 264
איך זה עובד? - האתר שלנו מרכז את כל המיסטיקנים המובילים מכל האתרים הגדולים! לחצו כאן למידע נוסף בנושא איך זה עובד? ומיסטיקה און ליין.
מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186