הורוסקופ יומי מזל דלי

הורוסקופ מזל דלי
דלי 20/1-18/2
Starתחזית יומית ליום שלישי 20/08/2019:

אינכם רגועים היום, אך עם זאת אתם מלאים באומץ לב, מרץ, התלהבות, מאוד יצירתיים וקולטים די בקלות מידע וחומר חדש. היום אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי, או שמתקיים במקום רחוק. אולם גלו הרבה יותר זהירות בדרכים והימנעו מוויכוחים.

Starתחזית שבועית 18/08/2019 - 25/08/2019:

התחלת השבוע מוצלחת לטיפול בענייני כספים, אולם רצוי שביום ראשון תגלו יותר מעשיות ולא תתעסקו יותר מדי בקניות ובהוצאת כספים מיותרת. ראשון בערב עד שלישי, מוצלחים לפעילויות שדורשות שנינות מחשבתית, כושר ביטוי וזריזות. ימים אלה מרובי תקשורת וגם זמן נהדר לפעילויות חברתיות וספורטיביות. אנרגיה רגשנית יותר תשלט עליכם ביום רביעי , ותמשיך ללוות אתכם גם בחמישי ובשישי בבוקר. ימים אלה  יתאימו לפעילות ביתית, לאירוח, לשיחות אינטימיות וגם לארוחות משפחתיות. מעבר הירח בשישי אחר הצהרים לבית ההנאות הופך את סוף השבוע לזמן נהדר לבילויים ולאהבה. במקביל, מעברו של מרס ביום ראשון למזל בתולה יגביר בשבעת השבועות הקרובים את עוצמת הרגשות והתשוקות, ואתם עשויים להיות נחושים ותקיפים יותר ולעיתים אף כוחניים ותובעניים מהרגיל. מיקומו החדש של מרס יגביר גם את חושניותכם ויכולת המשיכה שלכם תגבר, עם זאת עליכם להיות קפדניים יותר בשמירת סודותיכם. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל דלי


•    נולדת במזל דלי? מה זה אומר עליך?
•    אסטרולוגיה ותורת הנסתר תמיד משכו אותך?
•    רוצה לקבל תחזית שבועית? שנתית?


אנו חיים בעידן הדלי - יותר שיתוף, יותר מודעות ורצון עז לקבלת החלטות נכונות. אם אתה מזדהה עם זה, אין ספק שאתה בן מזל דלי. הורוסקופ מזל דלי יתן לך את כל התשובות וההבנות לגבי מי ומה שאתה. אחרי שתשוחח עם אסטרולוגית בכירה בשירות הרבה דברים יסתדרו לך. אם יש לך שאלה אישית, ניתן לקבל הורוסקופ יומי מזל דלי בשיחת טלפון דיסקרטית. הדרך היעילה ביותר לפצח את גורלך ולצאת לדרך חדשה.

הורוסקופ מזל דלי

מזל דלי הוא המזל מספר אחד עשר בגלגל המזלות. נמנה על יסוד האויר יחד עם מזל תאומים ומזל מאזניים. הכוכב השולט בו הוא כוכב אורנוס. באסטרולוגיה הקלאסית העתיקה יותר הכוכב השולט בו היה כוכב שבתאי. בן מזל דלי הוא בעל ראש פתוח וליברלי. מקבל את כל מה ששונה ומוזר לאחר. עצמאי מאוד בדרכו ושוחר חופש. הוא סובלני, אנושי ורוצה לתקן את העולם. הורוסקופ מזל דלי חסר את המימד האישי, מעדיף לפעול בקבוצות. הוא מקפיד להקיף את עצמו בחברים רבים אך נמנע מאינטימיות.

בן מזל דלי אינו רכושני ואינו חומרי – מבחינתו החומר הוא רק אמצעי. שונא דברי שקר. מקורי מאוד. עוד על מזל דלי? אם אתה מעוניין להרחיב על הורוסקופ מזל דלי תפנה אל אחד האסטרולוגים שלנו שמופיעים באתר והם יוכלו לתת לך פרופיל מדויק ומותאם אישית, כמו כן תוכל לקבל מהם תחזית הורוסקופ יומי מזל דלי אם תהיה מעוניין. והכל – בשיחת טלפון אחת פשוטה. התשלום לפי דקת שיחה.

הורוסקופ יומי מזל דלי - מיסטיקה שעובדת

הורוסקופ יומי מזל דלי יתן לך מושג על מה שהולך לעבור עליך היום. במידה ותרצה הורוסקופ יומי מזל דלי באופן קבוע תוכל להכנס מדי יום לאתר, ולצפות בתחזית המתעדכנת. אתר 901 הינו אתר
מיסטיקה מוביל, בו ניתן למצוא הורוסקופ סופר מקצועי וסופר מדויק. התחזיות נכתבות ע"י צוות אסטרולוגים ותיק ומיומן - שראה כבר את הכל!

מזלות מתאימים למזל דלי

המזל המתאים ביותר למזל דלי הוא מזל דלי עצמו וגם מזל אריה. אם אתה נמצא כרגע במערכת יחסים זוגית עם בן מזל אחר שאינו מצוין פה אין זה אומר שהאהבה לא תשרור ביניכם. כדי לדעת באופן ממוקד ואישי יותר על חיי האהבה שלכם עליכם להתקשר לאסטרולוגים שלנו, לתת להם מידע נחוץ והם כבר ידעו לספר לך מה צופן העתיד הרומנטי שלכם והאם אתם נמצאים במערכת זוגית שמתאימה לכם.

הורוסקופ מזל דלי וזוגיות - מיסטיקה ואהבה

בן מזל דלי בהיותו טיפוס פתוח יהיה מוכן להתנסות במערכות יחסים זוגיות שונות ומשונות. הוא זקוק למרחב מחיה בתוך הזוגיות והרבה פעמים בורח כדי להיות עם עצמו. הוא אינו קנאי בשום צורה לבן או בת זוגו. הוא לא רגשן, ומאופק מאוד. הוא דוגל בסבלנות מינית כלפי בן זוגו ויהיה מוכן להתנסויות שונות ומגוונות.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186