הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל שור
שור 20/4-20/5
Starתחזית שנתית 01/01/2021 - 31/12/2021:


הורוסקופ מזל שור 2021 -

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם השנה בבית הקריירה. הדבר יסייע לכם להתקדם ולשפר את הסטאטוס המקצועי והחברתי. בשנת 2021 ייתכנו יותר הזדמנויות בתחום הקריירה או לפחות פריצת דרך משמעותית. זו בהחלט התקופה לחשוב או אפילו להתחיל בדרך חדשה אולי לצאת לתקופה מסוימת לחו"ל.

גם כוכב סטורן (שבתאי) שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית הקריירה והתדמית הציבורית, מיקום שלא יעשה לכם את החיים קלים יותר אלא ידרוש מכם להיות יותר רציניים ומוכנים לקחת יותר אחריות על עצמכם. עם זאת הוא יתגמל את מי מבינכם שכבר השקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה. להם צפויה הצלחה קרייריסטית וקבלת תפקידים אחראיים ומכובדים, הדבר נכון גם למי שנהג ביושר ובהגינות, אולם למי שרימה, שיקר או סתם זלזל במחויבויות מיקומו של סטורן עלול לגרום "לנפילה" במעמד ואף להביא לפיטורין.

כוכב אוראנוס, כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים, ימשיך בשנה הקרובה את מסעו במזלכם וזו הזדמנות שלכם לצאת לדרך עצמאית או לעשות מהפך בחייכם.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית הרחבת האופקים יעודד אתכם להמשיך לשנות את תפיסת עולמכם, בכול מקרה, שמרו על פתיחות לחידושים ולרעיונות לא שגרתיים.

*חדש - השפעת מיקומו של מרס עליכם במהלך 2021

מרס בטלה עד ל-7.1: תקופה בה תיתכן תחושת תסכול מכך שאינכם מקבלים את ההכרה על דברים שיזמתם ואו ביצעתם. יתכן ותחושו שמאמציכם נחסמים עיי' גורם/ים שנסתרים מכם. בזמן הזה רצוי ועדיף לעבוד לבד ולשתף אחרים בכמה שפחות מידע, כדי שהם לא ישתמשו בו יותר מאוחר נגדכם. חשוב גם לא לפעול  מתוך מניעים אגואיסטיים.

מרס במזלכם מ-7.1-4.3: זמן בו יהיה לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע. תהיו מוכנים ללחום יותר על זכויותיכם מהרגיל. לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

מרס בתאומים מ-4.3-23.4: תקופה מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

מרס בסרטן מ-23.4-11.6: בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס באריה מ-11.6-29.7: תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס בבתולה מ-29.7-15.8: תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס במאזניים מ-15.8-30.10: תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

מרס בעקרב מ-31.10-13.12: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, הזמן הזה יכול לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515