הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל שור
שור 20/4-20/5
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל שור 2022 -
 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

 

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, ישהה עד אמצע חודש יוני 2022 בגזרה החברתית, מה שעשוי להביא לשיפור הסטטוס החברתי, לפרסום רב ולהזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי השפעה שעשויים לשמש לכם כפטרונים. כמו כן ייתכן שתחשפו לטכנולוגיות ולנושאים עתידניים, תתחברו למעגלים חברתיים חדשים או תכירו אנשים שיכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית מצולות הנפש, יעניק לכם פחות תמיכה בעולם הפיזי, אבל יעודד חיבור לעולמכם הפנימי וישפר את המודעות שלכם. אגב, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לדגים ולגזרה החברתית. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לגזרה החברתית שלכם.

 

סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית הקריירה והתדמית הציבורית, מיקום שלא יעשה לכם את החיים קלים יותר אלא ידרוש מכם להיות יותר רציניים ומוכנים לקחת יותר אחריות על עצמכם. עם זאת הוא יתגמל את מי מבינכם שכבר השקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה. להם צפויה הצלחה קרייריסטית וקבלת תפקידים אחראיים ומכובדים, הדבר נכון גם למי שנהג ביושר ובהגינות, אולם למי שרימה, שיקר או סתם זלזל במחויבויות מיקומו של סטורן עלול לגרום "לנפילה" במעמד ואף להביא לפיטורין.

 

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו במזלכם וזו הזדמנות שלכם לצאת לדרך עצמאית או לעשות מהפך בחייכם. גם המשך מסעו של פלוטו בבית הרחבת האופקים יעודד אתכם להמשיך לשנות את תפיסת עולמכם, בכול מקרה, שמרו על פתיחות לחידושים ולרעיונות לא שגרתיים.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם . בכול מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה שבה תהיו מכוילים על עתידכם ולכן מומלץ שתפעלו בצורה שתבטא את השאיפות העתידיות שלכם. זה זמן גם לחבור לעבודת צוות או ליצור מיזוגי כוחות בכל התחומים כדי להוציא לפועל בצורה הטובה ביותר את תוכניותיכם. כדי להצליח יהיה עליכם למצוא את האיזון בין הצרכים שלכם לצורכי הזולת.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : תקופה בה תיתכן תחושת תסכול מכך שאינכם מקבלים את ההכרה על דברים שיזמתם ואו ביצעתם. יתכן ותחושו שמאמציכם נחסמים עיי' גורם/ים שנסתרים מכם.בזמן הזה רצויי ועדיף לעבוד לבד ולשתף אחרים בכמה שפחות מידע, כדי שהם לא ישתמשו בו יותר מאוחר נגדיכם. חשוב גם לא לפעול  מתוך מניעים אגואיסטיים.

 

מרס במזלכם: –  5/7– 20/8 : זמן בו יהיה לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע. תהיו מוכנים ללחום יותר על זכויותיכם מהרגיל. לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: תקופה מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

  

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515