הורוסקופ שנתי מזל קשת

הורוסקופ מזל קשת
קשת 22/11-21/12
Starתחזית שנתית 01/01/2024 - 31/12/2024:

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר- כוכב השפע וההזדמנויות שהוא גם שליטכם האסטרולוגי,, יתארח אצלכם עד 26 למאי 2024 בבית העבודה והבריאות שלכם, אמור להביא לכם התפתחות חיובית והצלחה רבה בקידום ענייני העבודה, יתכן כי שינויים אלו יהיו כרוכים בנסיעות לחו"ל או בהשתלמות כלשהי. זו תקופה מוצלחת במיוחד, למי שעובד בתחום התיירות או נוסע הרבה לחו"ל וגם לכול מי שלומד ובמקביל גם עובד. מעברו של יופיטר ב- 26 למאי 2024 למזל תאומים ולבית הזוגיות והשותפויות יסייע לכם עד תחילת יוני 2025, ליצור הבנה ולשתף פעולה עם אחרים. לפנויים ולפנויות, שבניכם זו תקופה מבורכת בהרבה הזדמנויות למציאת בני זוג. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית העבודה והבריאות

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית המשפחה והמגורים, מה שיבחן את גישתכם למחויבות, למשפחה, לילדים  ולמסגרת ככלל. אמנם ייתכן שתחושו שנושאים אלה מכבידים יותר, אולם עליכם לקחת על עצמכם יותר מחויבויות, כגון משכנתא לשדרוג המגורים. סטורן עשוי לשוב ולחבר אתכם גם לנושאים חשובים או רגישים מהעבר ולעזור לכם לסגור מעגלים שטרם נסגרו.

אוראנוס- כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך השנה לעורר בכם צורך בשינוי שיכול להביא אתכם לתעסוקה מעניינת ועצמאית יותר.

 

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2024:

מרס בגדי – 4/1 – 13/2-  תקופה זו מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

מרס בדלי – 13/2 – 23/3: בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס בדגים – 23/3 – 30/4 : תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס בטלה – 30/4 – 9/6 : תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס בשור – 9/6– 20/7 : תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

מרס בתאומים – 20/7 – 4/9: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה יהיה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים. לכן תקופה זו יכולה לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה.

מרס בסרטן – 4/9– 4/11 : תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

 מרס באריה – 4/11 – 6/1 2025 : תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515