הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל סרטן
סרטן 21/6-22/7
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


הורוסקופ מזל סרטן 2020 -

התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 בבית הזוגיות והשותפויות בתקופה זו יהיה לכם קל יותר ליצור הבנה ולשתף פעולה עם אחרים, בין אם זה בזוגיות או בשותפות עסקית. אמנם אצל חלק מכם זה עשוי להתבטא בהישגיות ובהצלחה בעיקר אצל בני הזוג שלכם, אך קרוב לוודאי שהצלחתם תשמח גם אתכם. לפנויים ולפנויות, שביניכם זו תקופה מבורכת בהרבה הזדמנויות למציאת בני זוג שמתאימים לקשר עמוק ומהנה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית הזוגיות, מיקום שיכול ליצור קשיים בתחום הזוגיות ובשותפויות, בעיקר במקרים בהם מערכת היחסים בעייתית. במקרה זה יתכן משבר גדול שיפרק בסופו של דבר את המערכת הקלוקלת. לעומת זאת, אצל הפנויים והפנויות שבניכם, זה ידחוף לחיפוש קשר יציב וקבוע ואילו אצל אלה שכבר מצאו לעצמם בני זוג, זה ידחוף למיסוד הקשר. חתונה!

המשך מסעו של פלוטו בגדי ישפיע על נושא מערכות היחסים והשותפויות ובמקרים מסוימים יתכנו מאבקי כוח.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות ימשיך בשנה הקרובה את מסעו בגזרה החברתית שלכם, מה שיכול לגרום לתחלופה גדולה, לפעמים גם לא צפויה בקשרים החברתיים שלכם, אולי אף תתחברו לאנשים בעלי מחשבה חדשנית ויצירתית מאוד, או לאנשים בעלי רעיונות שונים/מוזרים.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2735186מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186