הורוסקופ שנתי מזל מאזניים

הורוסקופ מזל מאזניים
מאזניים 23/9-22/10
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


הורוסקופ מזל מאזניים 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 בבית המשפחה והמגורים, מה שעשוי לבשר על מעבר דירה (לדירה גדולה יותר), שיפוצים ואפילו העתקת המגורים לחו"ל. כמו כן, עשוי לבשר על התרחבות קרובה של המשפחה. בעיקר יתרום הדבר לשיפור חיי המשפחה והיחסים בין בני הבית. שנה ממוזלת יחסית לכל בני המשפחה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית המשפחה והמגורים, מה שיבחן את גישתכם למחויבות, למשפחה, לילדים  ולמסגרת ככלל. אמנם ייתכן שתחושו שנושאים אלה מכבידים יותר, אולם עליכם לקחת על עצמכם יותר מחויבויות, כגון משכנתא לשדרוג המגורים. סטורן עשוי לשוב ולחבר אתכם גם לנושאים חשובים או רגישים מהעבר ולעזור לכם לסגור מעגלים שטרם נסגרו.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית המשפחה והמגורים, ישפיע בעיקר על נושאים אלה ועל ענייני העבר שהודחקו, אלה עשויים לצוף מחדש וידרשו התייחסות מעמיקה יותר, ואלה יסייעו לכם להבין שיש להם קשר הדוק לדפוסי התנהגות מסוימים או פחדים שהושרשו בכם.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה להשפיע על הגישה שלכם לסקס ולאינטימיות, ייתכן שתחפשו ריגושים לא שגרתיים בתחום זה או שתגלו נכונות ללקיחת סיכונים בתחום הכספי.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2735186מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186