הורוסקופ שנתי מזל דלי

הורוסקופ מזל דלי
דלי 20/1-18/2
Starתחזית שנתית 01/01/2024 - 31/12/2024:

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר- כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד 26 למאי 2024 בבית שקשור לענייני המשפחה והמגורים. מיקום זה ידרבן אתכם לשפר את רמת המגורים ואולי אף יביא להריון או לידה. תקופה זו מוצלחת גם לחזרה לשורשים והתקרבות למסורת, ובעיקר לחיזוק הקשר עם ההורים ובני המשפחה. מעברו של יופיטר ב- 26 למאי 2024 למזל תאומים ולבית הרומנטיקה, הילדים, היצירתיות והנאות החיים, יגביר בכם עד תחילת יוני 2025, את היצירתיות, וידרבן אתכם לרענן את חיי החברה והאהבה שלכם. לפנויים ולפנויות שבניכם, הפופולאריות שלכם תגבר ובוודאי לא תשתעממו ולא תחסרנה הצעות לבילוי או לחיזור.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית הערכים החומריים וענייני הכספים, מה שידרבן אתכם להמשיך לבנות לעצמכם סולם ערכים בתחום הכלכלי והערכי ולארגן את ענייני הכספים בחייכם. לכן מי שנוטה ללקיחת סיכונים ולהימור על כספים, יגלה ואולי אף בדרך כואבת, שכסף לא בא בקלות וגם את החשיבות של חיסכון וביטחון כלכלי.

אוראנוס- שליטכם האסטרולוגי ימשיך השנה להביא הזדמנויות לשינויי מגורים פתאומי, או להשפיע על היחסים בין בני המשפחה ובניכם. במקרים מסוימים ייתכנו אף הריונות לא מתוכננים.

 

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2024:

מרס בגדי – 4/1 – 13/2-  תקופה בה תיתכן תחושת תסכול מכך שאינכם מקבלים את ההכרה על דברים שיזמתם ואו ביצעתם. יתכן ותחושו שמאמציכם נחסמים עיי' גורם/ים שנסתרים מכם. בזמן הזה רצוי ועדיף לעבוד לבד ולשתף אחרים בכמה שפחות מידע, כדי שהם לא ישתמשו בו יותר מאוחר נגדכם. חשוב גם לא לפעול  מתוך מניעים אגואיסטיים.

מרס במזלכם: - 13/2 – 23/3: זמן בו יהיה לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע. תהיו מוכנים ללחום יותר על זכויותיכם מהרגיל. לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

מרס בדגים – 23/3 – 30/4 : תקופה מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

מרס בטלה – 30/4 – 9/6 : בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס בשור – 9/6– 20/7 : תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס בתאומים – 20/7 – 4/9: תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס בסרטן – 4/9– 4/11 : תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

 

 מרס באריה – 4/11 – 6/1 2025 : אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה יהיה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים. לכן תקופה זו יכולה לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה.

 

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515