הורוסקופ שנתי מזל דלי

הורוסקופ מזל דלי
דלי 20/1-18/2
Starתחזית שנתית 01/01/2021 - 31/12/2021:


הורוסקופ מזל דלי 2021 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם השנה במזלכם, הדבר יכול להביא לכם המון מזל והצלחה, בעיקר אם לא תהיו חזירים ותאוותניים יותר מדי. תקופה זו מצוינת ליציאה למקצה שיפורים ולעליית מדרגה. השנה אתם תזכו לעזרה מאנשים ומגורמים שונים, תקבלו יותר הזדמנויות להתרחב בשטחי החיים השונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. כמו כן היזהרו משאננות אופטימיות עיוורת והרפתקנות.

גם כוכב סטורן המייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה במזלכם, מיקום שצריך לעורר בכם חשבון הנפש, שיעודד אתכם להתבגר ולקחת את החיים ברצינות, לקחת יותר אחריות על עתידכם, וזה הזמן לגלות את כישרונותיכם ולפתח את הפוטנציאל שגלום בכם.

אוראנוס, כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים, ימשיך בשנת 2021 להביא הזדמנויות לשינויי מגורים פתאומי, או להשפיע על היחסים בין בני המשפחה וביניכם. במקרים מסוימים ייתכנו אף הריונות לא מתוכננים.

המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך לסייע לכם להכיר טוב יותר את המניעים הפסיכולוגים שמניעים אתכם ביומיום וגם לכוחות הפנימיים או לפחדים הסמויים שלכם.   

*חדש! השפעת מיקומו של מרס עליכם במהלך 2021:

מרס בטלה עד ל-7.1. בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

מרס בשור מ-7.1-4.3: תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

מרס בתאומים מ-4.3-23.4: תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

מרס בסרטן מ-23.4-11.6: תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

מרס באריה מ-11.6-29.7: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, הזמן הזה יכול לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים.

מרס בבתולה מ-29.7-15.8: תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

מרס במאזניים מ-15.8-30.10: תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

מרס בעקרב מ-31.10-13.12: תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם . בכול מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2731515מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515