הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל גדי
גדי 22/12-19/1
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


הורוסקופ מזל גדי 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים. השנה יהיו לכם יותר הזדמנויות לפרוץ קדימה!

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 במזלכם – מזל גדי. הדבר יכול להביא לכם המון מזל והצלחה, בעיקר אם לא תהיו חזירים ותאוותניים יותר מדי. תקופה זו מצוינת ליציאה למקצה שיפורים ולעליית מדרגה. השנה אתם תזכו לעזרה מאנשים ומגורמים שונים, תקבלו יותר הזדמנויות להתרחב בשטחי החיים השונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. כמו כן, היזהרו משאננות, אופטימיות עיוורת והרפתקנות.

סטורן שליטכם האסטרולוגי, שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו במזלכם, מיקום שצריך לעורר בכם חשבון הנפש, שיעודד אתכם להתבגר ולקחת את החיים ברצינות, לקחת יותר אחריות על עתידכם, וזה הזמן לגלות את כישרונותיכם ולפתח את הפוטנציאל שגלום בכם.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך לעצב מחדש את חייכם, לנתץ הרגלים ותפיסות עולם ישנות שכבר לא משרתות אתכם ולהעמיד אתכם במגוון מצבים שיעזרו לכם להכיר טוב יותר את עצמכם ובעיקר את התשוקות ששולטות בכם. כמו כן, תוכלו להבין טוב יותר את הכוחות ששולטים בעולם שמסביבכם, בעיקר אלה שפועלים מאחורי הקלעים ובממד הפסיכולוגי.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לחבר אתכם לתחביבים ולאנשים יוצאי דופן, אך אולי תצטרכו להתנתק מחברים ותיקים.


 

תחזית אסטרולוגית אישית עם גלילה

הורוסקופ שנתי 2018 מאת גלילה האסטרולוגיתהתחזית השנתית נכתבה ע"י גלילה האסטרולוגית הבכירה (שלוחה 712) וצוות האתר, תוך הקפדה על כל פרט קטן. במידה ויש לכם שאלה אישית, תמיד תוכלו להתקשר ישירות אל גלילה לשלוחה 712. ייעוץ אישי יכול לשנות את נתיב הגורל:

072-2735186מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186