הורוסקופ יומי מזל שור

הורוסקופ מזל שור
שור 20/4-20/5
Starתחזית יומית ליום רביעי 26/02/2020:

הירידה ברמת אנרגיה, מעודדת שיבושים, פיזור נפש, קושי בקבלת החלטות או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים. מומלץ, שתחסכו בימים הקרובים באנרגיה, תתרכזו בעיקר, תרבו במנוחה ותשהו בסביבה רגועה ומעודדת. ייתכן שתחושת הבדידות שלכם נובעת כרגע מבחירה אישית, אך אל תמהרו לסרב להצעה מחברים טובים שמוכנים לארח לכם חברה ולעודד אתכם.

Starתחזית שבועית 23/02/2020 - 01/03/2020:

מולד הירח שיתרחש ביום ראשון עשוי לחולל הפתעות או מצבים לא צפויים וגם לעודד ניתוקים וקושי בשמירת הרצף, לפחות עד ליום שלישי בערב. עם זאת ימים אלה נהדרים למפגשים ולפעילויות חברתיות וייתכנו גם היכרויות מדליקות או התפתחות מעניינת במרקם החברתי אצלכם. הירח שיתמקם בשלישי בערב בבית מצולות הנפש, יאט את קצב התקדמותכם ולכן מומלץ שבימים רביעי וחמישי תחסכו באנרגיה, תהיו גמישים יותר בתכניותיכם ותתמקדו בדברים החשובים תחילה. לעומת זאת מעבר הירח למזלכם יאושש אתכם בשישי בבוקר ותוכלו לנצל את סוף השבוע לפעילות חברתית מהנה.


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מזל שור

•    נולדת במזל שור?
•    רוצה ללמוד על המזל? לקבל תחזית אישית?
•    מעוניין להתייעץ עם אסטרולוגית מומחית?


כל אדם רוצה לדעת על עצמו ועל עתידו כמה שיותר. אין מסקרן מזה. הורוסקופ מזל שור יכול לגלות לך פרטים רבים עליך ואודות העתיד שלך. התקשר עוד היום לאסטרולוגים שלנו לשיחת ייעוץ טלפונית מעולם אחר. התשלום הוא על פי דקת שיחה בלבד ורק אתה שולט בזמן ויכול לסיים את השיחה בכל עת. אין משתלם מזה! אם גם אתה בן מזל שור וניחן בתכונות של אדם פרקטי ומעשי בוא ותגלה את ההורוסקופ יומי מזל שור שלך ממש עכשיו ותוכל לנהל את יומך בקלות וביעילות.

הורוסקופ מזל שור

מזל שור נמנה עם יסודות האדמה יחד עם מזל בתולה ומזל גדי. הכוכב השולט של מזל שור הוא כוכב נגה (ונוס). השני בגלגל המזלות. שור אוהב את החיים הטובים. אוהב שנוח לו טעים לו ונעים לו. עקשנות היא תוכנה בולטת מאוד של אנשים שההורוסקופ מזל שור שייך להם. אנשים אלו מכוונים לשלמות ועל כן מתעקשים על כל דבר שיעשה בדרך שלהם. מזל שור נחשב מזל פרקטי ואמין מאוד וההתמדה שלו בדברים לעיתים מצטיירת כעקשנות. בן מזל שור אינו אוהב להיות נתון תחת לחץ של הסביבה. השור יודע לתקשר היטב עם אנשים אחרים. בזוגיות הוא טיפוס רומנטי ונאמן. אם תרצה ללמוד עוד על הורוסקופ מזל שור ולקבל גם הורוסקופ יומי מזל שור אל תהסס להתקשר לנבחרת האסטרולוגים המדהימים שלנו.

הורוסקופ יומי מזל שור

כדי לקבל
הורוסקופ מדויק וממוקד יותר עליך להתקשר לאחד מהאסטרולוגים המופיעים באתר שלנו ולתת להם מספר פרטים על עצמך. ברגע שיהיו להם את אותם פרטים נחוצים אתה תוכל לקבל הורוסקופ יומי מזל שור בלעדי לך ומאפיין אותך. התהליך הוא פשוט ולא מחייב. אתה מצלצל לאסטרולוגית או אסטרולוג שנמצא פנוי לשיחה ומתחיל מיד בתהליך. אינך צריך להתחייב על שעת שיחה והתשלום נשעה על פי דקת שיחה כך שאתה מרגיש שקיבלת את כל התשובות שרצית לדעת תוכל לסיים את השיחה. תוכל לקבל מהם מידע על פרנסה, אהבה, עסקים ועוד. ואם אתה מתלבט על דברים חשובים בחייך – גם פה האסטרולוגים שלנו יכולים לעזור לך ולכוון אותך.

מזלות מתאימים למזל שור

המזלות המתאימים למי שנולד בהורוסקופ מזל שור הם: סרטן, טלה, אריה ותאומים. חשוב לציין שאין זה אומר שמזל שור לא יוכל להתאים גם למזלות אחרים ולחיות איתם יחד חיים נפלאים. זוהי רשימה כללית ביותר ואינה מותאמת אישית אליך. להתאמה אישית עבורך תצלצל כבר עכשיו ותקבל תשובה מפורטת מאחד האסטרולוגים שלנו.

תכונות אופי של מזל שור

אלו הן מספר תכונות חיוביות בולטות של אנשים שנולדו במזל שור:

•    בטחון עצמי
•    אחריות
•    יצירתיות
•    סבלנות
•    מעשיות
•    תקשורת טובה

ואלו מספר תכונות בולטות שליליות השייכות למזל זה:

•    אנוכיות
•    קנאות
•    רכושניות
•    חוסר גמישות


גם כאן, כמו במזלות אחרים, אין זה אומר שאם נולדת במזל שור בהכרח אתה מאופיין בתכונות אלו. זהו מיפוי כללי ביותר המסתמך רק על מיקומה של השמש בזמן לידתך. לקבלת תחזית מדויקת יותר, מומלץ להצטייד מראש בשעת הלידה המדויקת (בנוסף לתאריך הלידה) וליצור קשר עם אסטרולוגים מומלצים באתר - אשר מספקים תשובות במקום במגוון שאלות: אהבה, זוגיות, קריירה, מעברים, כספים ועתידות. בהצלחה!

 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186