הורוסקופ יומי מזל קשת

הורוסקופ מזל קשת
קשת 22/11-21/12
Starתחזית יומית ליום שבת 18/05/2024:

הנוקשות עדיין שולטת בכם הבוקר אך מעבר הירח במהלך שעות הצוהריים אל הבית החברתי ישנו את האנרגיות שלכם לידידותיות יותר ואת הקצב למהיר יותר, עם זאת תיתכן איזו חוסר רציפות בין הדברים ואולי אף יתרחשו אירועים לא צפויים. מיקום הירח, יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את מירב תשומת הלב. המשך השבת יפה גם לשיחה אישית מלב אל לב, מכיוון שיהיה לכם קל יותר להיפתח ולהביע את עצמכם ואת רגשותיכם.

Starתחזית שבועית 12/05/2024 - 19/05/2024:

הירח שיתארח בתחילת השבוע בבית התשוקות יעצים את רגשותיכם, אך יביא עימו אנרגיה חושנית כובשת ואולי גם מידע עסיסי שתוכלו לנצלו ליצירת רווח כלכלי. נצלו את מעבר הירח במהלך שעות הצוהריים של יום שני לבית הטיולים, כדי לחגוג את חג העצמאות באירוע לא שגרתי הרחק מעיר מגוריכם, או בקומזיץ על חוף הים. בחמישי אתם תתמלאו באנרגיה נוקשה ומעשית שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. אנרגיה זו עשויה לדרוש מכם לקחת על עצמכם יותר אחריות לכול מיני משימות. לעומת זאת, במהלך שעות הצוהריים של יום שבת ישוב אליכם מצב הרוח הידידותי שילווה אתכם גם בתחילת השבוע הבא. במקביל, מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת ביום רביעי לבית העבודה והבריאות שלכם עשוי להעניק לכם חשיבה שיטתית, מסודרת ומובנית יותר ולעורר בשלושת השבועות הקרובים את האמביציה המעשית שלכם, לעודד רצון לשינויים ואולי אף יביא לכם רעיונות טובים שיגבירו את הערכת הסובבים כלפיכם.


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל קשת


•    נולדת במזל קשת? מה צופנים לך הכוכבים?
•    מתי תגיע אהבה? מה ללמוד? מה לבחור?
•    מעוניין להתייעץ עם אסטרולוגית בכירה?


כל אדם שנולד במזל מסוים היה רוצה לדעת עוד ולגלות מה יעלה בגורלו בעתיד. באסטרולוגיה ניתן לראות את העתיד וכך לתכנן נכון את החיים בהווה. הורוסקופ מזל קשת יתן לך מרחב חשיבה לטווח הארוך ויאפשר לך לתכנן כמו שצריך. הורוסקופ יומי מזל קשת יעזור לך להיכנס לפרטים הקטנים שביום יום ולצלוח אותם. בן מזל קשת יהנה מטיול טוב בנבכי הנשמה שלו כמו שהוא אוהב לטייל בעולם. התקשר כבר עכשיו לאסטרולוגים בכירים שרואים הכל, ותוכל להתחיל לתכנן את הטיול הבא.

הורוסקופ מזל קשת

מזל קשת התשיעי במספר בגלגל המזלות. שייך ליסוד האש יחד עם מזל טלה ומזל אריה. הכוכב שלו הוא צדק. בעלי הורוסקופ מזל קשת הם בעלי נשמה חופשיה, אנשי שיח, לא אוהבים את השגרה ואוהבים להתפלסף. המרחבים עבורם הם כמו אויר לנשימה. עצמאיים מאוד ואוהבי הרפתקאות וטיולים. קשה להם להשאר במקום אחד הרבה זמן וזקוקים להרבה עניין וריגושים בחייהם. בני מזל קשת ידועים כחסרי טאקט ואומרים את אשר על ליבם אך עושים זאת מבלי כל כוונה לפגוע ועם חן מסוים.

פרטים נוספים על הורוסקופ מזל קשת המותאמים לך באופן פרטני תוכל לקבל דרך האתר שלנו מאסטרולוגים מומחים ובעלי ניסיון רב. אחרי שתבחר את האסטרולוג או האסטרולוגית המועדפ/ת עליך כל שעליך לעשות הוא להתקשר ולקבל ייעוץ מוכוון ומותאם לך אישית על פי פרטים שתתבקש לתת. השירות הזה הוא סופר משתלם עבורך – אתה לא צריך לצאת מהבית, לנסוע, לחפש חניה ועוד לשלם מחיר גבוה על מינימום שעה שלמה של ייעוץ. אצלנו אתה הוא ששולט בזמן וברגע שתרצה אתה יכול לסיים את השיחה. והתשלום? על פי הזמן שדיברת בלבד ולא שקל יותר. אם אתה בן מזל קשת קלאסי כנראה שההרפתקאה הזו מתאימה לך.

הורוסקופ יומי מזל קשת

האם כדאי לך לעזוב הכל ולצאת למסע? מתי הוא הזמן המתאים לכך? האם היום הוא היום שבו תפגוש את אהבת חייך? הורוסקופ יומי מזל קשת יכול לענות לך על כל אחת מהשאלות האלו. אם אתה טיפוס הרפתקני שאוהב חופש ולא אוהב מסגרות לוחצות כדאי לך להצטרף למסע חייך ביחד עם הכוכבים. האסטרולוגיה מתאימה מאוד לקשתים ולתכונת ההרפתקנות שלהם. הורוסקופ יומי מזל קשת מחכה לך כבר עכשיו מעבר לקו הטלפון.

מזלות מתאימים למזל קשת

המזל המתאים ביותר לקיום יחסים רומנטיים עם בן מזל קשת הוא מזל טלה. בני מזל קשת משתעממים מהר ממערכת יחסים זוגית ועל כן יש לתבל את מערכת היחסים בהמון עניין וחדשנות אחרת היא תיגמר מהר. אם יש לך אהבה בידייך ואינך בטוח בה מומלץ לך לדעת את ההורוסקופ יומי מזל קשת שלך ולדעת איך לפעול ומה לעשות בנידון. הכתוב כאן הוא מידע כללי ואינו ממוקד כלל לגבי כל בני מזל זה.

הורוסקופ מזל קשת – קריירה ועבודה

הקשתים נוטים ללכת לפתח קריירה במקצועות טיפוליים, מקצועות ניהול, שפות, תקשורת ועוד. הקשרים עם האנשים הנוספים בסביבת העבודה שלהם חשובים להם ומשפיעים עליהם לטובה במקום העבודה. בעלי תפישה מהירה וטובים בתכנון פרויקטים גדולים. רוצה לגלות עוד על הקריירה שלך? בוא ותתקשר ממש עכשיו לאסטרולוגים שלנו ותקבל תשובה.


הורוסקופ שנתי - מטורף כמה שזה מעניין!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2731515