הורוסקופ יומי מזל קשת

הורוסקופ מזל קשת
קשת 22/11-21/12
Starתחזית יומית ליום רביעי 26/02/2020:

היומיים הקרובים מוצלחים להתחלה חדשה, למפגשי חברים, לבילוי נעים או רומנטי וגם לעיסוק בתחביבים. שיוט הירח במזל טלה ובבית ההנאות שלכם מגביר את רמת האנרגיה שלכם ומחזק את הביטחון העצמי ואת יכולת התחרותיות. אנרגיות אלו יעודדו אתכם להתבלט ביומיים הקרובים בהפגנת יצירתיות, מנהיגות ויסייעו לכם להשפיע בקלות יחסית על אחרים ואולי יביאו לכם הזדמנויות מעניינות.מצד שני היו רגישים בכבודם של חבריכם והימנעו בימים הקרובים מוויכוחים ועימותים עימם.

Starתחזית שבועית 23/02/2020 - 01/03/2020:

מולד הירח יפתח את השבוע בשלושה ימים נהדרים לשיפור היחסים עם בני המשפחה וגם להכנסת שיפורים למגורים. שלישי בערב עד לשישי בבוקר, הינם ימים דינמיים שיאפשרו לכם להתבלט ולהחצין את התכונות הייחודיות שלכם ויביאו יותר תהודה לרעיונותיכם. ימים אלה יאפשרו לכם לצאת לבילויים וליזום יוזמות רומנטיות. אלה מבניכם שפנויים מקשר עשויים לזכות בהיכרות מרגשת. שישי בבוקר נהדר להפגנת חריצות ומצוינות, אך רצוי שתימנעו במהלך סוף השבוע מהעברת ביקורת על אחרים. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל קשת


•    נולדת במזל קשת? מה צופנים לך הכוכבים?
•    מתי תגיע אהבה? מה ללמוד? מה לבחור?
•    מעוניין להתייעץ עם אסטרולוגית בכירה?


כל אדם שנולד במזל מסוים היה רוצה לדעת עוד ולגלות מה יעלה בגורלו בעתיד. באסטרולוגיה ניתן לראות את העתיד וכך לתכנן נכון את החיים בהווה. הורוסקופ מזל קשת יתן לך מרחב חשיבה לטווח הארוך ויאפשר לך לתכנן כמו שצריך. הורוסקופ יומי מזל קשת יעזור לך להיכנס לפרטים הקטנים שביום יום ולצלוח אותם. בן מזל קשת יהנה מטיול טוב בנבכי הנשמה שלו כמו שהוא אוהב לטייל בעולם. התקשר כבר עכשיו לאסטרולוגים בכירים שרואים הכל, ותוכל להתחיל לתכנן את הטיול הבא.

הורוסקופ מזל קשת

מזל קשת התשיעי במספר בגלגל המזלות. שייך ליסוד האש יחד עם מזל טלה ומזל אריה. הכוכב שלו הוא צדק. בעלי הורוסקופ מזל קשת הם בעלי נשמה חופשיה, אנשי שיח, לא אוהבים את השגרה ואוהבים להתפלסף. המרחבים עבורם הם כמו אויר לנשימה. עצמאיים מאוד ואוהבי הרפתקאות וטיולים. קשה להם להשאר במקום אחד הרבה זמן וזקוקים להרבה עניין וריגושים בחייהם. בני מזל קשת ידועים כחסרי טאקט ואומרים את אשר על ליבם אך עושים זאת מבלי כל כוונה לפגוע ועם חן מסוים.

פרטים נוספים על הורוסקופ מזל קשת המותאמים לך באופן פרטני תוכל לקבל דרך האתר שלנו מאסטרולוגים מומחים ובעלי ניסיון רב. אחרי שתבחר את האסטרולוג או האסטרולוגית המועדפ/ת עליך כל שעליך לעשות הוא להתקשר ולקבל ייעוץ מוכוון ומותאם לך אישית על פי פרטים שתתבקש לתת. השירות הזה הוא סופר משתלם עבורך – אתה לא צריך לצאת מהבית, לנסוע, לחפש חניה ועוד לשלם מחיר גבוה על מינימום שעה שלמה של ייעוץ. אצלנו אתה הוא ששולט בזמן וברגע שתרצה אתה יכול לסיים את השיחה. והתשלום? על פי הזמן שדיברת בלבד ולא שקל יותר. אם אתה בן מזל קשת קלאסי כנראה שההרפתקאה הזו מתאימה לך.

הורוסקופ יומי מזל קשת

האם כדאי לך לעזוב הכל ולצאת למסע? מתי הוא הזמן המתאים לכך? האם היום הוא היום שבו תפגוש את אהבת חייך? הורוסקופ יומי מזל קשת יכול לענות לך על כל אחת מהשאלות האלו. אם אתה טיפוס הרפתקני שאוהב חופש ולא אוהב מסגרות לוחצות כדאי לך להצטרף למסע חייך ביחד עם הכוכבים. האסטרולוגיה מתאימה מאוד לקשתים ולתכונת ההרפתקנות שלהם. הורוסקופ יומי מזל קשת מחכה לך כבר עכשיו מעבר לקו הטלפון.

מזלות מתאימים למזל קשת

המזל המתאים ביותר לקיום יחסים רומנטיים עם בן מזל קשת הוא מזל טלה. בני מזל קשת משתעממים מהר ממערכת יחסים זוגית ועל כן יש לתבל את מערכת היחסים בהמון עניין וחדשנות אחרת היא תיגמר מהר. אם יש לך אהבה בידייך ואינך בטוח בה מומלץ לך לדעת את ההורוסקופ יומי מזל קשת שלך ולדעת איך לפעול ומה לעשות בנידון. הכתוב כאן הוא מידע כללי ואינו ממוקד כלל לגבי כל בני מזל זה.

הורוסקופ מזל קשת – קריירה ועבודה

הקשתים נוטים ללכת לפתח קריירה במקצועות טיפוליים, מקצועות ניהול, שפות, תקשורת ועוד. הקשרים עם האנשים הנוספים בסביבת העבודה שלהם חשובים להם ומשפיעים עליהם לטובה במקום העבודה. בעלי תפישה מהירה וטובים בתכנון פרויקטים גדולים. רוצה לגלות עוד על הקריירה שלך? בוא ותתקשר ממש עכשיו לאסטרולוגים שלנו ותקבל תשובה.


הורוסקופ שנתי - מטורף כמה שזה מעניין!


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186