הורוסקופ יומי מזל מאזניים

הורוסקופ מזל מאזניים
מאזניים 23/9-22/10
Starתחזית יומית ליום שלישי 20/08/2019:

יום מוצלח יחסית וזאת בזכות הירח שממשיך היום לשייט במזלכם, מה שמגביר את המרץ את המוטיבציה שלכם. על כן אתם יכולים להניע את העניינים שלכם במרץ קדימה, בתבונה וברגישות לצרכי הסובב. נראה שקשרים משפחתיים יכולים לסייע לכם כעת בכול הקשור לענייני עבודה ונראה גם שבעיה זוגית תוכל להיפתר כעת בעזרת סיוע מגורם משפחתי.  

Starתחזית שבועית 18/08/2019 - 25/08/2019:

תחילת השבוע מצוינת להתארגנות, הצטיידות ומיון חפצים שאינכם צריכים יותר וסתם תופסים מקום יקר. מיקום הירח מיום ראשון בערב ועד שלישי, בבית הזוגיות, ידרבן אתכם לקדם את עניינכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. הלהט הרגשי יוסיף ויגבר ביום רביעי עד ליום שישי בבוקר, מה שיכול לסייע לכם להתגבר על עכבותיכם ואז תוכלו לתת לרגשותיכם מוצא ולכבוש ביתר קלות לבבות. מצב הרוח יהפוך אופטימי והרפתקני יותר בשישי אחר הצהרים וכדאי לנצל זאת  בסוף השבוע לטיול, בילוי בחיק הטבע או לירידה לים. במקביל, מעבר מרס ביום ראשון לבתולה, מציין שזו תחילתה של תקופה בת כשבעה שבועות, שבה הרמה האנרגטית שלכם תרד ואתם אולי תחושו אכזבה מכך שמאמציכם לקדם נושאים מסוימים לא יעלו יפה, או שאחרים יזכו בתהילה שלדעתכם מגיעה לכם. תקופה זו נהדרת לפעילות התנדבותית.


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל מאזניים


•    נולדת במזל מאזניים והיית רוצה לדעת עוד?
•    עולם האסטרולוגיה והכוכבים מדבר אליך?
•    רוצה לקבל תחזית אישית סופר מדויקת?


אם גם אתה בן מזל מאזניים ורוצה לדעת עוד על הורוסקופ מזל מאזניים צור קשר עם האסטרולוגים שלנו עוד היום. עולם האסטרולוגיה והכוכבים הינו מרתק, ויכול לעזור לך בניהול חייך. תוכל גם להתעדכן לגבי תחזית הורוסקופ יומי מזל מאזניים באופן קבוע בכל יום בשעה הנוחה לך. בייעוץ אישי בטלפון התשובות מתקבלות על המקום, הכי מדויק שיש.

הורוסקופ מזל מאזניים

מזל מאזניים הוא מספר שבע בגלגל המזלות. משתייך ליסוד האויר יחד עם מזל דלי ומזל תאומים. הכוכב השולט בו הוא כוכב ונוס (נוגה). מאפייניו הבולטים של מי שנולד בהורוסקופ מזל מאזניים הם אובייקטיביות, רגישות לזולת, נוחים, טובים בעבודה משותפת. גם תכונות פחות חיוביות יש לבני מזל מאזניים והן חוסר ביטחון עצמי, משנים את דעתם בתכיפות, תלותיים, עלולים להיות נצלנים כלפי אחרים. הורוסקופ מזל מאזניים  כשמו כן הוא – תמיד שואף להיות מאוזן ויציב. כפות המאזנים תמיד מנסות לראות את כל הצדדים של המטבע ולהתאזן. אם ברצונך להרחיב את הידע שלך על הורוסקופ מזל מאזניים ולקבל גם הורוסקופ יומי מזל מאזניים כל שעליך לעשות הוא להתקשר אל האסטרולוגים שלנו שישמחו לענות לך כל השאלות.

הורוסקופ יומי מזל מאזניים

אם גם אתה מעוניין בקבלת
ייעוץ אסטרולוגי מקצועי בנושא אהבה, זוגיות, כספים, קריירה, לימודים, בריאות, מגורים ועוד - הנך מוזמן ליצור קשר מיידי עם האסטרולוגים הבכירים באתר. האסטרולוגים שלנו מקצועיים ובעלי ניסיון רב יפרשו בפניך את מפת הלידה שלך ויגלו לך את העתיד לבוא.

מזלות מתאימים למזל מאזניים

מזל מאזניים על פי ההורוסקופ של המזל שלו באופן מאוד כללי יוכל לקיים קשר רומנטי ואוהב עם בני מזל טלה. המזל שהכי פחות מתאים לקשר מסוג זה הוא מזל בתולה. אך אין לך להסתמך רק על מידע זה. מערכות יחסים הן דבר מורכב ודינמי ועל כן עליך לבדוק פרטים נוספים בקשר מלבד המזל שאותו אדם נולד. בשיחת טלפון אחת תוכל לתת פרטים לאסטרולוג או לאסטרולוגית שלנו והם יוכלו לתת לך מידע רלוונטי ואישי לגבי חיי האהבה שלך.

הורוסקופ מזל מאזניים – בריאות

האזורים הרגישים אצל בני מזל מאזניים הם הכליות ומערכת השתן, אזור הגרון, הצוואר והגב העליון ובלוטת התריס. חשוב מאוד כי בן מזל מאזניים יקפיד על תזונה נכונה וטובה עבורו על מנת למנוע בעיות בריאות אלו ועל מנת לחזק את המערכת החיסונית. ילדי המזל ייראו צעירים ורעננים בדרך כלל. בריאות היא אחד הדברים החשובים בחיים. לכן כדי לדעת עוד על עצמך ועל המצב הבריאותי שלך מנקודת מבטם של הכוכבים באסטרולוגיה תתקשר אלינו ותקבל את המידע הרצוי. מאחלים לך תשהייה בריא ושקול תמיד.

ייעוץ אסטרולוגי אחת לכמה חודשים מאיר בפניך את נתיב הגורל. ייעוץ איכותי יוכל לסייע לך לקבל את ההחלטות הנכונות ולהבין טוב יותר את האתגרים עמם את המתמודד ביומיום. אנחנו כאן עבורך 24 שעות ביממה בכל התלבטות ובכל התמודדות. 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186