הורוסקופ יומי מזל טלה

הורוסקופ מזל טלה
טלה 21/3-19/4
Starתחזית יומית ליום שלישי 20/08/2019:

אתם אמורים להימצא היום במצב רוח די נוח וחברותי, מה שיעודד אתכם לשתף פעולה די בקלות עם הסובבים, לפעמים אף על חשבון וויתורים בנושאים שהיו בעבר הלא רחוק דיי עקרוניים עבורכם. מצד שני הכוכבים מעניקים לכם היום הזדמנות לסגור עניין שמעיב על מערכת היחסים שלכם שקורה איך שהוא למישהו מהעבר או ממבני המשפחה וזה היום לדבר על זה ולהתפייס.

Starתחזית שבועית 18/08/2019 - 25/08/2019:

אתם פותחים את השבוע כשהירח משייט בבית מצולות הנפש, מיקום שנחשב בעל אנרגיות ירודות ורגישות גבוהה. לכן מוטב ביום ראשון להתמקד במשימות החשובות והדחופות יותר ואת השאר השאירו לימים שני ושלישי. מעבר מרס שליטכם האסטרולוגי ביום ראשון לבית העבודה והבריאות ידרבן אתכם בשבעת השבועות הקרובים, להיות יותר מעשיים, חרוצים, מאורגנים ומדויקים. תקופה זו מוצלחת בעיקר לקידום המשימות, לשדרוג פינת העבודה . עם זאת מומלץ לגלות יותר ערנות וזהירות כשאתם עוסקים במלאכות בהם יש סיכוי להיחבל או להיחתך. ונוס, כוכב האהבה יסיים ביום רביעי את מסעו החביב בבית ההנאות ויעבור לבית העבודה והבריאות, מה שיכול לעודד אתכם בשלושה וחצי שבועות הקרובים לסדר מחדש את פינת העבודה שלכם ולהשקיע יותר בשיפור כושרכם הגופני וההופעה החיצונית ככלל. הצטרפות השמש ביום שישי למזל בתולה החרוץ, מסמלת שחופשת הקיץ קרובה לסיום ולהורים ולתלמידים שבניכם כדאי להתחיל להתכונן לשנת הלימודים שבפתח. למעשה, אלו תחילתם של ארבעה שבועות עמוסים יותר, שבהם יהיה לכם כנראה הרבה פחות זמן חופשי להנאות ולבילוי. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי


מזל טלה

•    נולדת במזל טלה?
•    מעונין להכיר את הורוסקופ מזל טלה?
•    אסטרולוגיה היא תחום שמושך ומסקרן אותך?


כל אדם שנולד, משויך להיות בן מזל מסוים. אם אתה בן מזל טלה ומחפש תשובות על מי שאתה כיום ועל מה שתהיה בעתיד תוכל לקבל מושג התחלתי ממש כאן. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אל אסטרולוגית מומלצת ועל פי מספר נתונים בסיסיים שאתה תיתן לה היא תוכל לענות לך על תשובות שבוודאי תרצה לדעת.

הורוסקופ מזל טלה

על קצה המזלג על מזל טלה - הוא הראשון בגלל המזלות. שייך ליסוד האש כמו גם מזל אריה ומזל קשת. הכוכב השולט במזל זה הוא כוכב מארס (מאדים). הטלה הוא חובב אתגרים חדשים ואוהב לכבוש פסגות, אוהב לעשות הכל בעצמו. ברגע שהשיג את המטרה שלו הוא נוטה לאבד עניין ולהמשיך הלאה ליעד הבא. הוא אופטימי, קשה לו לדחות סיפוקים, לעיתים יחשב כאגוצנטרי. בן מזל טלה נוטה לגלות את רגשותיו ולומר את שעל ליבו ללא מחסומים מה שלעיתים עלול לפגוע בסביבה הקרובה שלו. עשוי "לא לספור אחרים" בדרך להשגת המטרה. הוא אוהב סיכונים, לוחם ומנהיג. נחשב לטיפוס עצמאי שלא אוהב שאומרים לו מה לעשות.

עוד על הורוסקופ מזל טלה (יש הרבה פרטים נוספים) תוכל לקבל מאסטרולוגית בכירה בשיחת טלפון ישירה וממוקדת. כל שעליך לעשות הוא לתת לה את הפרטים הרלוונטיים כגון תאריך לידה, שעת לידה וכדומה. היא מצדה תוכל לתת לך הורוסקופ שנתי וגם הורוסקופ יומי מזל טלה תוך כדי שיחת הטלפון.

הורוסקופ יומי מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה הוא ממוקד למדי ומסתמך בין השאר על שעת הלידה המדויקת. הוא נועד לסייע לך לקבל החלטות כאלו ואחרות בחיי היומיום. אך הוא אינו אישי ומדבר באופן כללי. כמובן שאם תרצה שהורוסקופ יומי מזל טלה יהיה אישי על פי מפת הלידה שלך והנתונים האישיים שלך, תוכל להתקשר ממש עכשיו לאסטרולוגית שלנו, לתת לה את המידע שהיא תבקש ממך ותוכל לקבל מידע ממוקד המותאם לך אישית. שיחה זו אינה מוגבלת בזמן ואתה משלם רק על הדקות שאתה מדבר. אין משתלם מזה. אם אתה בן מזל טלה ברור לנו כי לא תהסס להיכנס להרפתקה חדשה כבר עכשיו ולכבוש עוד יעד שלא הכרת.
הורוסקופ יומי מזל טלה מחכה לך כבר עכשיו מעבר לצד השני של קו הטלפון.

מזלות מתאימים למזל טלה

על פי האסטרולוגיה של מזל טלה המזלות המתאימים ביותר בתחום האהבה הם שור, תאומים, מאזניים, קשת ודגים. כמובן שאין זה אומר דבר אם הינך במערכת יחסים טובה עם בת או בן מזל אחר שלא מצוינים כאן. הורוסקופ מזל טלה מורכב מהמון פרטים שונים ואין להסתמך על הכתוב כאן כאמת אחת ויחידה.

שאלות נפוצות

הרבה אנשים פונים אל האסטרולוגיה ואל קריאת הורוסקופ מזל טלה על מנת לקבל תשובות לנושאים חשובים בחייהם. להלן שאלות נפוצות שאנו נתקלים בהן שניתן לשאול את האסטרולוגים שלנו:

•    מתי אמצא אהבה?
•    האם כדאי לי להחליף מקום עבודה?
•    האם מומלץ לי להשקיע סכום כסף גדול בפרויקט מסוים?
•    לאיזה דרך עלי לפנות בצומת הדרכים בה אני נמצא?
•    האם הזוגיות בה אני נמצא נכונה לי?
•    מדוע אני מרגיש כי החיים שלי תקועים?

אתה תוכל לשאול כל שאלה שמעסיקה ומטרידה אותך, אלו הן רק מספר דוגמאות קטן.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186