הורוסקופ יומי מזל טלה

הורוסקופ מזל טלה
טלה 21/3-19/4
Starתחזית יומית ליום שבת 30/05/2020:

הירח שעבר אתמול לבית הבריאות לא תורם לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבשבת הזו תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות. 

Starתחזית שבועית 24/05/2020 - 31/05/2020:

ביום ראשון תוכלו להפגין חשיבה מהירה ותקשורת שנונה עם הזולת אולם הקצב המהיר וריבוי המשימות, ידרשו מכם גם לקבל החלטות ולהגיב במהירות. מיקום הירח בבית החשיבה והתקשורת, יכול גם לעודד אתכם ביום ראשון גם לחפש לעצמכם תעסוקה מעניינת יותר וגם יכול לגרום לכם לבזבז את זמנכם בפטפוטי סרק. בכול מקרה הימנעו מלרכל על אחרים. משני עד לרביעי בבוקר תתמלאו באנרגיה רגשנית יותר שעשויה להתבטא בשינויים תכופים במצב הרוח ויהיה לכם נוח יותר לפעול ולבלות במגרש הביתי המוכר והנוח. מעבר הירח למזל אריה ימלא אתכם בימים רביעי עד לצהרי שישי באנרגיה נמרצת ותחרותית שתשיב אתכם לקדמת הבמה. עם זאת אתם תהיו גם חסרי סבלנות ונוטים להשתעמם בקלות. לכן מומלץ לחגוג את ערב חג השבועות במחיצת החברים הטובים או באווירה רומנטית. במקביל, מרקורי, כוכב התקשורת יעבור ביום חמישי לגזרה שעוסקת בענייני מגורים ומשפחה, מה שעשוי למלא את בביתכם בשבועות הקרובים באווירה תוססת והמון אורחים. בתקופה זו עשויים להתעורר בכם זיכרונות ונושאים שקושרים לאירועים מהעבר, וזה גם הזמן לשוחח על נושאים רגשיים ומשפחתיים. 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי


מזל טלה

•    נולדת במזל טלה?
•    מעונין להכיר את הורוסקופ מזל טלה?
•    אסטרולוגיה היא תחום שמושך ומסקרן אותך?


כל אדם שנולד, משויך להיות בן מזל מסוים. אם אתה בן מזל טלה ומחפש תשובות על מי שאתה כיום ועל מה שתהיה בעתיד תוכל לקבל מושג התחלתי ממש כאן. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אל אסטרולוגית מומלצת ועל פי מספר נתונים בסיסיים שאתה תיתן לה היא תוכל לענות לך על תשובות שבוודאי תרצה לדעת.

הורוסקופ מזל טלה

על קצה המזלג על מזל טלה - הוא הראשון בגלל המזלות. שייך ליסוד האש כמו גם מזל אריה ומזל קשת. הכוכב השולט במזל זה הוא כוכב מארס (מאדים). הטלה הוא חובב אתגרים חדשים ואוהב לכבוש פסגות, אוהב לעשות הכל בעצמו. ברגע שהשיג את המטרה שלו הוא נוטה לאבד עניין ולהמשיך הלאה ליעד הבא. הוא אופטימי, קשה לו לדחות סיפוקים, לעיתים יחשב כאגוצנטרי. בן מזל טלה נוטה לגלות את רגשותיו ולומר את שעל ליבו ללא מחסומים מה שלעיתים עלול לפגוע בסביבה הקרובה שלו. עשוי "לא לספור אחרים" בדרך להשגת המטרה. הוא אוהב סיכונים, לוחם ומנהיג. נחשב לטיפוס עצמאי שלא אוהב שאומרים לו מה לעשות.

עוד על הורוסקופ מזל טלה (יש הרבה פרטים נוספים) תוכל לקבל מאסטרולוגית בכירה בשיחת טלפון ישירה וממוקדת. כל שעליך לעשות הוא לתת לה את הפרטים הרלוונטיים כגון תאריך לידה, שעת לידה וכדומה. היא מצדה תוכל לתת לך הורוסקופ שנתי וגם הורוסקופ יומי מזל טלה תוך כדי שיחת הטלפון.

הורוסקופ יומי מזל טלה

הורוסקופ יומי מזל טלה הוא ממוקד למדי ומסתמך בין השאר על שעת הלידה המדויקת. הוא נועד לסייע לך לקבל החלטות כאלו ואחרות בחיי היומיום. אך הוא אינו אישי ומדבר באופן כללי. כמובן שאם תרצה שהורוסקופ יומי מזל טלה יהיה אישי על פי מפת הלידה שלך והנתונים האישיים שלך, תוכל להתקשר ממש עכשיו לאסטרולוגית שלנו, לתת לה את המידע שהיא תבקש ממך ותוכל לקבל מידע ממוקד המותאם לך אישית. שיחה זו אינה מוגבלת בזמן ואתה משלם רק על הדקות שאתה מדבר. אין משתלם מזה. אם אתה בן מזל טלה ברור לנו כי לא תהסס להיכנס להרפתקה חדשה כבר עכשיו ולכבוש עוד יעד שלא הכרת.
הורוסקופ יומי מזל טלה מחכה לך כבר עכשיו מעבר לצד השני של קו הטלפון.

מזלות מתאימים למזל טלה

על פי האסטרולוגיה של מזל טלה המזלות המתאימים ביותר בתחום האהבה הם שור, תאומים, מאזניים, קשת ודגים. כמובן שאין זה אומר דבר אם הינך במערכת יחסים טובה עם בת או בן מזל אחר שלא מצוינים כאן. הורוסקופ מזל טלה מורכב מהמון פרטים שונים ואין להסתמך על הכתוב כאן כאמת אחת ויחידה.

שאלות נפוצות

הרבה אנשים פונים אל האסטרולוגיה ואל קריאת הורוסקופ מזל טלה על מנת לקבל תשובות לנושאים חשובים בחייהם. להלן שאלות נפוצות שאנו נתקלים בהן שניתן לשאול את האסטרולוגים שלנו:

•    מתי אמצא אהבה?
•    האם כדאי לי להחליף מקום עבודה?
•    האם מומלץ לי להשקיע סכום כסף גדול בפרויקט מסוים?
•    לאיזה דרך עלי לפנות בצומת הדרכים בה אני נמצא?
•    האם הזוגיות בה אני נמצא נכונה לי?
•    מדוע אני מרגיש כי החיים שלי תקועים?

אתה תוכל לשאול כל שאלה שמעסיקה ומטרידה אותך, אלו הן רק מספר דוגמאות קטן.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186