הורוסקופ יומי מזל בתולה

הורוסקופ מזל בתולה
בתולה 23/8-22/9
Starתחזית יומית ליום שבת 30/05/2020:

הירח שהצטרף למזלכם, הופך את השבת הזו לנמרצת יותר ונראה שתבלטו מאוד בכל מקום שבו תמצאו. כדאי שתגלו יותר ספונטאניות מהרגלכם ותתנו מוצא לאנרגיות האלה בפעילות מעניינת ולא שגרתית. אכן מומלץ שתניחו לעצמכם  להעז היום יותר, צאו לטייל, הפגינו יותר נוכחות באירועים השונים בעיר, או צרו קשר עם חברים, העיקר על תבזבזו את היום הנהדר הזה בביתכם.

Starתחזית שבועית 24/05/2020 - 31/05/2020:

השבוע יפתח ביום די עמוס ומלחיץ, אולם כזכור אתם לא במיטבכם ולכן אתם צריכים לחלק נכון ביום ראשון את מלאי האנרגיה שלכם. מוטב גם שלא תסמכו יותר מדי על אחרים ואל תזלזלו בפרטים הקטנים. בשני תחדור אליכם אנרגיה ידידותית וקלילה יותר, שתדרבן אתכם גם ביום שלישי להפגנת עצמאות ומקוריות וימים אלה יתאימו גם לשבירת השגרה בבילוי ספונטאני או במפגשים חברתיים . הירידה האנרגטית שתפקוד אתכם מרביעי בבוקר תגרום לירידת אנרגיות שתמשך עד לצהרי שישי, מה שיתבטא בהתעייפות מהירה, בלבול ושיבושים. לכן רצוי שלא תתכננו לעצמכם תוכניות מראש ושלא יהיו ממושכות או עמוסות מדי. אולם בשישי אחר הצהרים, האנרגיה תשוב ותעלה ותוכלו לשוב ליזום וליהנות בסוף השבוע. במקביל, מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת ביום חמישי לבית החברים, יסייע לכם בשבועות הקרובים ליצור קשרים, ליחצ"ן את עצמכם ואת רעיונותיכם ויתכן שתחשפו לחידושים טכנולוגיים "מגניבים". 


לייעוץ אישי עם אסטרולוג בכיר חייג עכשיו:
 

072-2735186


מבצע הורוסקופ יומי

מזל בתולה


•    נולדת במזל בתולה? בן הזוג שלך?
•    מעוניין לקבל הורוסקופ יומי עבור מזל בתולה?
•    יש לך שאלה חשובה? מחפש אסטרולוגית?


במידה והגורל מעסיק אותך והיית רוצה לדעת יותר על עצמך - אסטרולוגיה היא כלי נפלא שיכול לשרת אותך ולעזור לך בקבלת החלטות קטנות וגדולות כאחד. אנשים בעלי הורוסקופ מזל בתולה מאופיינים כאנשים שאוהבים סדר וארגון, לכן כדאי לך עוד היום להרים טלפון לאחד מהאסטרולוגים שלנו ולקבל מידע על עתידך. בני מזל בתולה ידועים כפרפקציוניסטים ומדויקים ולכן לא יתפשרו על איכות האסטרולוג!

הורוסקופ מזל בתולה

מזל בתולה הוא השישי במספר בגלגל המזלות. הוא שייך ליסוד האדמה יחד עם מזל שור ומזל גדי. הכוכב השולט בו הוא כוכב מרקורי (חמה). מי שנולד עם הורוסקופ מזל בתולה ידוע כאדם שאוהב ויודע לעבוד. הוא דורש מעצמו הרבה ובצורה מושלמת. קשה לו לקבל שהוא טועה והוא ביקורתי כלפי עצמו. בני מזל בתולה  אלופים בראיית כל הפרטים הקטנים ונחשבים כנכס במקום העבודה שלהם. הם אוהבים מאוד לעזור לאחרים וזה נותן להם הרגשה טובה ונעימה.

עוד פרטים על הורוסקופ מזל בתולה וגם הורוסקופ יומי מזל בתולה תוכל לקבל מאסטרולוג מומחה בשיחת טלפון פשוטה. כל שעליך לעשות הוא לבחור את האסטרולוג או האסטרולוגית שאתה הכי מתחבר אליהם, להתקשר, לתת פרטים רלוונטיים והאסטרולוג/ית יוכל לתת לך מענה על השאלות שחשובות לך. התשלום הוא לפי דקת שיחה ואתה קובע כמה זמן תדבר. עסק משתלם והוגן.

הורוסקופ יומי מזל בתולה

ניתן לקבל
הורוסקופ יומי של מזל בתולה גם מהאסטרולוגים המומחים שלנו באמצעות שיחת טלפון. נגמרו הימים שעבור הורוסקופ יומי מזל בתולה או הורוסקופ של כל מזל אחר -  היית צריך לנסוע, לחפש חניה ולשלם מראש על שעת ייעוץ שלמה. היום הכל פשוט יותר וקל. הכל נעשה דרך הטלפון כשאתה בבית, במקום המוגן ואתה הוא ששולט בזמן. ברגע שתרצה לסיים את השיחה אתה יכול לעשות זאת.  אינך מחויב לאיש מלבד לעצמך. בוא ותנסה את השירות המדהים הזה כבר עכשיו.

מזלות מתאימים למזל בתולה

המזלות שהכי מתאימים מהבחינה הזוגית והרומנטית לבני מזל בתולה הם בני מזל סרטן ועקרב. עכשיו שאתה יודע את זה תוכל להיות ממוקד יותר בחיפוש אחר האהבה של חייך. אם תרצה להיות ממוקד עוד יותר תתייעץ עם אחד האסטרולוגים שלנו שיוכל לבנות לך מפת לידה מדויקת ואישית על פי הנתונים שאתה תספק וכך העתיד שלך יהיה ברור יותר ובהיר יותר עבורך.

תכונות בולטות של מזל בתולה

התכונות הבולטות ביותר של אנשים בעלי הורוסקופ מזל בתולה הן:

•    סדר וארגון
•    מעשיות ופרקטיות
•    ירידה לפרטים
•    יעילות! יעילות! יעילות!
•    יכול נתינה לזולת
•    ביקורתיות מוגזמת
•    עוקצנות ושמרנות
•    מחושבים מדי

האם התכונות האלו מאפיינות גם אותך כבן מזל בתולה? אלו הן תכונות כלליות ורחבות כמובן שלא לכל בני המזל יהיו את אותן התכונות וכמובן שישנן תכונות אופי נוספות שמאפיינות את בני המזל שאינן מצוינות כאן. למידע נוסף תתקשר אלינו ונוכל להרחיב לך את הידע על פרופיל המזל שלך.


 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
תשובות מידיותדיסקרטיות מלאהמיסטיקנים בכירים100% תקשור
חייג עכשיו: 072-2735186